Chorus 1 na chorus 2

Kingaa

Hej, chce wymienić chorusa 1 na 2 żeby móc podpiąć zmieniarkę. Gdzieś przeczytałam,  że jak się wymienia fabryczne radio też na fabryczne to nie działa jak trzeba, między innymi np nie włącza się po przekręceniu kluczyka, że wyłącza się co godzinę itp. Ktoś może mi coś powiedzieć na ten temat. Od razu napiszę, że nie chce wymienić na niefabrycze radio.

Dziękuję

Ten chorus 2 montowano po 2000r.? Jeśli tak to zasilane jest po szynie can, która występowała w audi po 2000 roku (jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi) i chyba nie będzie to dobrze działać. Ja mam odwrotną sytuację - wsadzone radio concerta starszego typu i nie działa mi podświetlanie oraz uruchamianie po stacyjce, bo mam can. Zakupiłem już odpowiednie radio i bede zmieniać na dniach. Jakie to konkretnie radio, bo moje dotychczasowe jest z a6c5 blaupunkta i chyba ma wyjście na zmieniarkę.

Mam chorusa 1 w A4 b5 99r polift.  W sumie na obecną chwilę tyle wiem :lol: i jeszcze to że do tego radia nie można podpiąć zmieniarki :kwasny:

Jeśli nie masz licznika z cyfrowym zegarkiem to będą takie,,usterki'' jak koleżanko pisałaś

A no nie mam takiego zegarka. Czy więc istnieje jakiś sposób żeby to działało czy dać sobie spokój . Zależy mi na odtwarzaniu płyt CD w aucie

Edytowane przez Kingaa

Napisałam wyżej, że interesują mnie płyty CD a nie aux i USB :wink:

Jest taka opcja aby nowsze radia działały. Adapter can musisz kupić, który przekształca sygnały analogowe na sygnał ``cyfrowy `` do radia. Pomyśl również nad concert-em cd, odrazu ma płytę i wyjście na zmieniarke, do niego również jest potrzebny adapter can.
Jakby co mam taki zestaw concert cd z a6 c5 po lifcie i adapter can.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka