Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 2007r BRD Brak mocy


Rybcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Od niecałego miesiąca jestem posiadaczem b7 2007 2.0 tdi 170 km.Od razu z autem miałem problem bo miałem nieszczelną kapę zaworową i wyciekał mi olej co skutkowało dymieniem spod maski.Dodatkowo był niski poziom płynu w chłodnicy i plamki oleju w zbiorniczku.Mechanik wymienił kapę,przepłukał kilkakrotnie cały układ chłodniczy oraz założył by-pass na chłodnicę oleju .Od tego czasu płyn w chłodnicy w normie oleju nie ma w nim ale poziom oleju po przejechaniu 400 km zmniejszył się o jakieś 0,3 cm na bagnecie.Dodatkowo wydawało mi się ,że głośno chodzi turbo i niekiedy trochę dymił wydaje mi się na biało.

Dzisiaj jechałem autem i w pewnym momencie przy duszeniu gazu auto jakby staneło - gaz wduszony a auto dalej nie idzie.Zatrzymałem się i po ponownym ruszeniu zupełny brak mocy-jakbym Maluchem jechał.

Żadne błędy na konsoli nie wyskakują z wyjątkiem niskiego stanu oleju ale on jest w normie-przynajmnej na bagnecie tak wskazuje.Po ponownym uruchomieniu jakies dziwne dzwięki spod auta słychać.

Objawów sporo ale może ktoś ma na to wszystko pomysł???

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."

Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Temat przeniesiony.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś przekonany że to niski stan oleju, a nie brak ciśnienia/smarowania ? Jakiego koloru kontrolka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta kontrolka wskazująca niski stan oleju.Dzisiaj odstawiłem do mechanika i stwierdził ,że turbo się wysypało.Pytanie czy tylko to?

 

Edytowane przez Rybcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...