Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotoradary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przez kilka, mysle, ze okolo 3-5 miesiecy, cieszymy sie, a pozniej juz nie bedzie powodow do zadowolenia :twisted:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Iceman kasa z mandatów nie idzie dla policji tylko do Urzędów Wojewódzkich wie coś na ten temat. :cool:

PS fotoradarów nie lubią nawet policjanci

Opublikowano

No witam pznowie.

Wiec co do SM to macie troszke racji.

Trybunal Konstytucyjny orzekł w dniu 22.03.2007r. ze SM nie ma podstaw do wystawiania mandatów kierowcom przekraczajacym predkosc, ani fotoradar, ani z tzw. suszary.

Ja mialem dwa jeden z fotoradaru z dnia 20.12.2006r. a drugi z suszarki 16.01.2007r..

Najpierw przyslali pismo ze sprawa zostaje skierowana do Sadu o niezaplacenie.

A w czoraj dostalem pismo ze zgodnie z/w orzeczeniem anuluja obydwa mandaty. :rotfl:

Opublikowano
A w czoraj dostalem pismo ze zgodnie z/w ozeczeniem anuluja obydwa mandaty

Dobrze że Cię powiadomili bo pewnie byś zapłacił :wink:

Opublikowano

U nas w Międzyrzeczu jest ustawiony na 65km/h ponoć - zatem racja, poza tym pamiętajmy, że w godzinach 22:00-6:00 możemy jechać 60km/h - także jakby były ustawione na 55 to musiałyby cykać komuś, kto daje w nocy 60. Dochodzą też także przekłmania prędkościomierza (zawsze te 1-3km/h) zatem nie ma sensu ustawiać precyzyjnie, tylko własnie w odpowiednim przedziale, zawsze te 5-10 km/h więcej.

Opublikowano

krykus chyba coś ci sie pomyliło SM nigdy nie suszą na drodze RMP (ręczny miernik prędkości ) posiadają tylko policjanci RD i z suszarek nie masz żadnychzdjęć ani wezwań ewentualnie jak odmówisz przyjęcia to wnioch do Sądu :wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano

ciekawe gdzie oni tyle fotoradarów dadzą jak tylu km dróg nie ma w pOLSCE chyba bedą po dwa na jednym słupku umieszczać jeden nad drugim

Pozostanie tylko marsz marsz Dąbrowski bo autem się nie da

Demokracja

Czyli jak będę chciał wyprzedzić tira który jedzie 80 a dla osobowych jest ograniczenie do 90 to będę go wyprzedzał aż nie je*bnę w kogoś z naprzeciwka ważne, że nie dostane mandatu za przekroczenie prędkości

Opublikowano

to jest paranoja teraz jest podobno 150 200 radarów a co dopiero 1000

I te chore stawki za przekroczenie predkosci :wallbash:

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.