Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie działają piloty


ed507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuję pomocy.  Niedawno kupiłem autko i borykam się z usuwaniem drobnych mankamentów, z których najbardziej dokucza mi brak otwierania/zamykania pilotem kluczyka. Potrzebny jest użytkownik a4 b7 z Piotrkowa Tryb. lub okolic ze sprawnym kluczykiem. Chciał bym zobaczyć czy mój moduł komfortu "widzi" jego kluczyk i wykluczyć usterkę modułu lub kluczyka. Mógł bym zacząć coś naprawiać bo cały czas stoję w miejscu z tym tematem. Był bym bardzo wdzięczny za pomoc. Bardzo proszę o odpowiedź lub kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli działa Ci pilot tj po wciśnięciu miga na nim czerwona lampka to spróbuj zaprogramować go w taki sposób. Otwierasz samochód kluczykiem, wkładasz do stacyjki, przekręcasz na zapłon i na 10s wciskasz przycisk otwierania, wyciągasz kluczyk i już powinno działać otwieranie/zamykanie z kluczyka. Zakładam ze immo masz sprawny i samochód odpalasz z kluczyka.

Polecam też ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matres85 Dzięki za pomoc i zainteresowanie. Niestety nie udało mi się zakodować kluczyków ani Twoim sposobem , ani z opisu kolegi Domjenick. Prawdopodobnie mam uszkodzone kluczyki. tak sugerują elektromechanicy w Piotrkowie. Muszę kupić kluczyk (na przykład zepsuty...) , żeby znowu stać w miejscu. Bo cały czas nie wiem co jest zepsute, moduł komfortu czy kluczyki? Może jutro się dowiem ale w tym celu muszę się udać ponad 150km aż pod Konin. Tam gościu obiecał, że naprawi kluczyki chyba, że walnięty jest MK. To sobie psu w d..ę pojeżdżę. Chociaż może nie, w końcu się czegoś dowiem. Napiszę co załatwiłem. Puki co, życzę miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz kabelka VCDS? Może trzeba je zakodować? kabelkiem też da się sprawdzić "widoczność" kluczyków w MK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek mam taki za 30 zł tak, że nawet go nie używam. Ale elektrycy podłączali swoje i nic. Każdy próbował kodować na wszystkie sposoby mimo uprzedzeń, że to już było.

Dziś wróciłem z pod Kutna i w końcu jakaś diagnoza: padł moduł komfortu. Błąd sygnału czy coś takiego. mam nadzieję, że diagnoza trafna bo jeszcze trochę i będzie taniej udać się do ASO...

Zawartość dodana 36 minutes later

A tak w ogóle to dzięki za zainteresowanie problemem. sprawa okazała się "grubsza" i muszę poszukać modułu komfortu.

W starej a trójce miałem zamek cent. w każdych drzwiach, nawet w bagażniku. A tu tylko koło kierowcy i żeby rozpakować zakupy to się trzeba trochę nachodzić.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...