Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pekniety blok


Jarecki07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problemik otoz rozwalilem sb miske olejowa i sadzilem ze tyle ale jeszcze Jest sznit pękniecia na bloku i nwm co robic, 

dodaje zdj 

image.jpeg

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospawaj i jeździj jak coś się będzie dziać to będziesz myślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem wlasnie z gosciem ze jak to pospawa to tak czy tak trzeba bd splanowac i spasowac miske ale mozna to odkrecic bo to jest czec wymienna nazywa sie to,, gorna czesc miski olejowej,, tylko jest problem z odkreceniem bo belka to trzyma i nie wiem czy zawieszenia nie trzeba bd odpinac calego opuszczac skrzynie i silnik podrzymac bo na belce opiera sie silnik caly 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jarecki07 napisał:

Gadalem wlasnie z gosciem ze jak to pospawa to tak czy tak trzeba bd splanowac i spasowac miske ale mozna to odkrecic bo to jest czec wymienna nazywa sie to,, gorna czesc miski olejowej,, tylko jest problem z odkreceniem bo belka to trzyma i nie wiem czy zawieszenia nie trzeba bd odpinac calego opuszczac skrzynie i silnik podrzymac bo na belce opiera sie silnik caly 

Wystarczy popuscic sanki na podluznicach i opadna w dół

Tak z ciekawosci jak rozwaliles miske, nierówności na drodze i bum czy w jakis inny sposob? 

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najechalem na krawęznik lewym kolem a byl dosc spory a prawe kolo bylo na asfalcie dostawilo i jeb po misce. Mechaniory mowili ze czesto peka wlasnie miska jak dostawi do przeszkody bo ma cieka scianke i kiepsko zabezpieczona 

ale jeszcze jedno pytanko nie wiecie gdzie bym dostal czesci do tego silnika (2.4) bo nie moge nigdzie znalezc a nowa troche kosztuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z katalogu co widze to powinny podejsc nawet od a6 i a8 ale nawet ogolnie cokolwiek znalezc to graniczy z cudem, jest to co nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz numer tej miski? Czasem na allegro po numerze można dużo więcej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest cos,alekoleszka z forum mam mi jutro sprawdzic u sb czy ma po taniosci.

jak zrobie wszystko dam znac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy wymienialem miskę i zawsze na silikon skladalem, bez planowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy aktualne ale niby 2.4 i 2.8 z b5 miały takie same miski jak 2.4 w b6 na potwierdzenie link aktualny za grosze zadzwoń do nich 

https://autodetale.pl/product-pol-702-Miska-olejowa-AUDI-A4-B5-B6-2-4-2-8-benz-otwor-na-czujnik.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zrobiłem juz to musiałem kupic miske olejową tą co własnie mi wysłałes w intercarsie kupiłem i jeszcze tą druga cześć bo była pęknieta az do filtru oleju i trzeba bylo uzywke kupic w sumie mi to wyniosło z olejami wodami filtrami i wgl kolo 1300 min sama robota ponad 700... ale jezdzi jak narazie :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...