Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 DTM] Czym się cechuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka - proszę o wszelkie info na temat tej furki. Jedyne co wiem to że jest ich strasznie mało a cena prawie jak za S4. Widziałem tylko sedany , zawsze silnik 2.0T 220 kucy , charakterystyczny wygląd zew. ( inny niż S4 , s-line i RS-4 ) i zawsze niezły wypas łącznie z recaro. Co tak naprawdę wyróżnia tą wersję, skąd takie ceny , jak zawias , silnik , hamulce czy są jakieś specjalne nie dostępne w inncych wersjach B7 ?

Ps. nie chcę kupić tej furki, chcę się dowiedzieć cóż to za specyficzna , małospotykana wersja :wink4:

edit by Flyer :)

B7 DTM

A4050016.jpg

A4050007.jpg

A4050010.jpg

A4050014.jpg

A4050013.jpg

A4050017.jpg

Więcej: http://www.audiworld.com/news/05/a4dtm/content.shtml

Opublikowano

DTM cec**ją dwie rzeczy - brak kombi i brak halogenów :decayed:

ta jest nie głupio skoksowana :kox: :

http://tinyurl.com/7xn4u8

Opublikowano
  • Autor
:decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 21:54_________________________________________________Alv - jako pierwszy odezwałeś się w tym wątku :good:- jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy :polew: "brak halogenów" :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 21:56_________________________________________________co w nich jest takiego że kosztują prawie jak S4 :mysli: czyżby tylko bardzo mała ilość jest powodem ceny :mysli:
Opublikowano

no chyba masz rację bo nawet ilość używanych zderzaków do DTM jest znikoma... :mysli:

Opublikowano

no chyba masz rację bo nawet ilość używanych zderzaków do DTM jest znikoma... :mysli:

calkiem ciekawa wersja , podoba mi sie tylni "dyfuzor" pomiędzy tłumikami ciekaw jestem czy pasuje do seryjnego zderzaka :kox:

Opublikowano
  • Autor

0 sztuk na forum też potwierdza unikalność tej wersji - pytanie czy warto wywalać tyle kasy za 2.0tfsi wg mnie jak się szuka czegoś innego to się kupuje S4 a nie jakieś DTM

Opublikowano

do seryjnego to nie bałdzo ale w ASO w gadżetach tjuningowych jest podobny (może nie aż tak ordynarny) dyfuzorek do zwykłych zderzaków :wink4:

Miron mały EDIT - nawet od RS4 jest więcej części jak od DTM :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________miron78

0 sztuk na forum też potwierdza unikalność tej wersji

wydaje mi się że jedno było w klubie

pytanie czy warto wywalać tyle kasy za 2.0tfsi wg mnie jak się szuka czegoś innego to się kupuje S4 a nie jakieś DTM

znowu mi się wydaje że taka DTM po sofcie zgrzeje V8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

do seryjnego to nie bałdzo ale w ASO w gadżetach tjuningowych jest podobny (może nie aż tak ordynarny) dyfuzorek do zwykłych zderzaków :wink4:

Miron mały EDIT - nawet od RS4 jest więcej części jak od DTM :decayed:

no właśnie - aż wstyd się przyznać ale jeszcze do niedawna nawet nie miałem pojęcia o takiej wersji :embarrassed:

Opublikowano

0 sztuk na forum też potwierdza unikalność tej wersji - pytanie czy warto wywalać tyle kasy za 2.0tfsi wg mnie jak się szuka czegoś innego to się kupuje S4 a nie jakieś DTM

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45945.0.html

Ktos cos mowil..? :przebiegly::decayed:

Chociaz wysoko stoi.. :mysli:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:09_________________________________________________alvaro byles szybszy.. :naughty:

Opublikowano

hehe :tongue4::decayed:

Opublikowano

DTM tarcze perforowane, karbonowy tylni spojler (oprócz zderzaków które widzimy), więcej mocy i Nm.

Srednica wydechu jest też większe

Opublikowano
  • Autor

śliczniutka - jak ja ją przeoczyłem :wallbash:

Opublikowano

jak Ty widzisz tylko Avanty to co się dziwisz że ją przeoczyłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

DTM tarcze perforowane, karbonowy tylni spojler (oprócz zderzaków które widzimy), więcej mocy i Nm.

Srednica wydechu jest też większe

czyli w sumie tyle ile widziałem lub się domyślałem - ale cena nie dawała mi spokoju i myślałem, że coś jeszcze się kryje

Opublikowano

Czekam az ktos 2.0 TDi przerobi na DTM look.. :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

jak Ty widzisz tylko Avanty to co się dziwisz że ją przeoczyłeś :decayed:

:polew:

Opublikowano

chyba musi być limitowana serja bo ja innej opcji za tą cenę nie widzę... Ma ktoś jakiś cennik B7-ek ile taka DTM w "standardzie" kosztowała ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Więcej KM a poza tym trzeba go traktować jako typowe Limited Edition, a to zawsze jest w cenie

i w tym chyba cały sekret Bryniu :)

Opublikowano

ykk

Czekam az ktos 2.0 TDi przerobi na DTM look.. kox

ja miałem ochotę zrobić tak mojego ale o tyle co tylny zderzak jest za***isty o tyle przedni mi nie za bardzo leży (no i nie ma miejsca na halogeny...) :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.