Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wygląda w lecie. Felgi 18"

1audia425tdiv6.jpg audisline.jpg

Tak wygląda na zimowych felgach 16"

ZdjA_cie000.jpg ZdjA_cie3.jpg

ZdjA_cie004.jpg ZdjA_cie018.jpg

ZdjA_cie021.jpg ZdjA_cie022.jpg

Niedawno założyłem obudowy In Pro

ZdjA_cie023.jpg

Oceńcie.

Opublikowano

SUPER!! Naprawde bardzo fajne autko. Te chromy i lusterka takie jak u mnie :biggrin:

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładna, a do Wisły to wybierasz się z kołami w wersji lato czy zima?

Opublikowano
  • Autor
Ładna, a do Wisły to wybierasz się z kołami w wersji lato czy zima?

Nie, jeszcze jeżdże na zimówkach i do Wisły też na zimówkach się wybieram. Choć już nie moge doczekać się zmiany.

Opublikowano

nono - naprawdę ładniutka - pogratulować - masz to co najważniesjze :exclaim:

Opublikowano

... gdyby tak jeszcze zwis zmniejszyć. :wink:

Opublikowano

ciekawe V6 :cool:

Opublikowano

ładne naprawde... :wink: a zawias jaki masz obnizone chyba cosik?/

Opublikowano
  • Autor

Zawias obniżony dość sporo , pomiędzy krawędź blotnika przedniego a opone nie włoże ręki , zaś tył jest wyżej, bo dość czesto jeżdzę z pracownikami i bagażami.

Czekam na klejne komentarze.

Opublikowano

Bardzo mi się podoba.

I pytanie, jakie masz opony, jaki rozmiar, bo kupiłem już jakiś czas temu felgi 18`` na 8`` szerokość i teraz jestem przed kupnem opon. Standart to podobno 225x40x18, nie chcę zbyt mocnych taczek robić, a tym bardziej, że głównie jeżdżę po mieście, a w Płocku drogi fatalne...

Opublikowano
  • Autor
podobno 225x40x18

Dokładnie na takich jeżdze w lecie. Pasują idealnie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jedynie czego Ci zazdroszcze to tego 2,5tdi :) bo sam tego szukałem ale jest jak na lekarstwo tych furek z tym motorem, w dobrym stanie oczywiscie .Ale doceniam Twoja opinie z tym ze odrazu Spitoliłes to sie nie zgadzam

pozdro.

Opublikowano

Piękna niunia : )

Też się zastanawiam nad takim "zestawem" chromów z zewnątrz : )

Opublikowano

ciekawa propozycja stylistyczna :a4fan:

Opublikowano

ten felunek jest bardzo ciekawy :a4fan:

Opublikowano

Chrom nawet ładnie to wygląda

Opublikowano
  • Autor
Piękna niunia : )

Też się zastanawiam nad takim "zestawem" chromów z zewnątrz : )

Tzn, zestaw wokol szyb byl orginalnie zamontowany, bo w v6 tak montuja. Dokupilem tylko obudowy lusterek in pro .Polecam. Zas odradzam jakies chinskie nakladki na lusterka, widzialem kilka samochodow z takim czyms i nie jest to trwale , a po zimie nadaje sie do smietnika.

ten felunek jest bardzo ciekawy

Ale twoje sa poprstu miod.

[ Dodano: 31-03-2007, 23:09 ]

Jeszcze dodam , ze klamki sa aluminiowe cale, ale jakos nie bardzo mi sie podobaja. Z takimi klamkami auto juz kupilem, narazie zostaja.

Opublikowano

bardzo ladna a4 fele miodzio, a ten chrom na tylniej klapie???jaki producent??? czy z metra??jaka szerokosc

Opublikowano

zawias mi się podobać :cool: koniecznie muszę pomyśleć nad przyglebieniem mojej

Opublikowano

fajna szkoda ze nie w klekocie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.