Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BossBest

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BossBest

  1. Cudowna... :biggrin: Pozdrawiam
  2. Witaj!! Zapraszamy na spocik w Katowicach...Czytaj spoty slaskie Pozdrawiam
  3. Witaj Pewnie ze doradzimy Pozdrawiam
  4. BossBest odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4 B5
    Ja teraz zmienialem i kupilem z firmy "LOBRO" sa bardzo wytrzymale bo zakladalem juz do kilku innych aut. Pozdrawiam
  5. Przewaznie czuc drgadia miedzy 90 a 110km/h Sprawdz najpierw kola. Pozdrawiam
  6. Masz dobrze wywazone kola??? Bo zazwyczaj to od tego trzeba zaczac. Pozdrawiam...
  7. Może trochę, bo sam stwierdził że wiedział że jestem wariatka, ale że aż taka to się nie spodziewał. Dobrze że on ze mną na szklenia marketingowe nie jeździ bo jakby zobaczył co tam się dzieje to już bym była po rozwodzie PS. Mój dzisiejszy ipis na GG ,, idę na męski striptiz, ale koks" Ahh, no co ty. Poprostu jestes "nowoczesna kobieta" :biggrin: :biggrin: :biggrin: Pozdrawiam
  8. Moze juz lozyska sie koncza... Pozdrawiam
  9. No bardzo fajna furka. Moze wpadniesz na spocik do katowic przeciez oswiecim niedaleko :biggrin:
  10. To jo :exclaim: A ja bylem na STA Pozdro
  11. No naprawde super organizacja!!! Pozdrawiam
  12. Witam. Ja teraz dopiero dotarlem do domu (whisky z Malym w Wisle do 16) Musialem dac poprowadzic mojej ukochanej :biggrin: Bylo Super Zaluje ze dopiero dotarlem w sobote. Pozdrawiam Wszystkich
  13. Poogladac ?? Bo na liscie widze ze nie ma Cie No pisalem do Hugo ze bede na nocleg i na grilu. Na urodziny a nie poogladac!!!!!! Bede jutro kolo 12 w Hotelu. Pozdrawiam
  14. A ja niestety jeszcze musze rano w firmie byc. Ale kolo 11:00 udaje sie do Was. Pozdrawiam :biggrin:
  15. Niestety niedam rady Zbieram na audi z dwiema turbinami :biggrin: Pozdrawiam
  16. A jezeli jestes wlascicielem?? Tez masz jakis pomysl?? grzesioo napisał/a: ustawowo masz 2 dni urlopu na żądanie
  17. A ja dopiero w sobote dolacze Az mi sie lezka w oku kreci ze niemoge juz wyruszyc Ale zycze wam milej zabawy... Do zobaczenia w sobote Pozdrawiam
  18. ojoj...moje marzenie... Naprawde super...GRATULACJE pozdrawiam
  19. SUPER!! Naprawde bardzo fajne autko. Te chromy i lusterka takie jak u mnie :biggrin: Pozdrawiam
  20. Mialem LOBRO i kupilem LOBRO bo sa bardzo dobre. Pozdrawiam
  21. Wlasnie odebralem a4 po wymianie 200zl sztuka z robocizna Pozdrawiam
  22. Ja mam to samo. Na jutro jestem umowiony w warsztacie, wiec wtorek poinformuje o kosztach. Pozdrawiam
  23. Ja tez bede ale niewiem czy w piatek przyjade czy w sobote ale bede na pewno dlatego nic narazie nie rezerwuje a hoteli w Wisle jest duzo wiec napewno cos znajde jak w limbie niebedzie juz miejsca... Pozdrawiam
  24. Oszczedny jak najbardziej ale troszke mocy brakuje Ale mooze na wiosne zmienie literke A na S :biggrin:
  25. Moja w miescie miedzy 12-13litrow na 100km trasa miedzy 9,5l-15l. Ale nieoszczedzam jej nigdy i nigdzie :biggrin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.