Treść opublikowana przez BossBest
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
Cudowna... :biggrin: Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!! Zapraszamy na spocik w Katowicach...Czytaj spoty slaskie Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Pewnie ze doradzimy Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Wymiana przegubu
Ja teraz zmienialem i kupilem z firmy "LOBRO" sa bardzo wytrzymale bo zakladalem juz do kilku innych aut. Pozdrawiam
-
AFN 1.9TDi czy źle działający przepływomierz może powodować
Przewaznie czuc drgadia miedzy 90 a 110km/h Sprawdz najpierw kola. Pozdrawiam
-
AFN 1.9TDi czy źle działający przepływomierz może powodować
Masz dobrze wywazone kola??? Bo zazwyczaj to od tego trzeba zaczac. Pozdrawiam...
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Może trochę, bo sam stwierdził że wiedział że jestem wariatka, ale że aż taka to się nie spodziewał. Dobrze że on ze mną na szklenia marketingowe nie jeździ bo jakby zobaczył co tam się dzieje to już bym była po rozwodzie PS. Mój dzisiejszy ipis na GG ,, idę na męski striptiz, ale koks" Ahh, no co ty. Poprostu jestes "nowoczesna kobieta" :biggrin: :biggrin: :biggrin: Pozdrawiam
-
Odgosy ze skrzyni
Moze juz lozyska sie koncza... Pozdrawiam
-
[B5 2.5 TDI] AVANT 1999 - podobna rakiecie:)
No bardzo fajna furka. Moze wpadniesz na spocik do katowic przeciez oswiecim niedaleko :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
To jo :exclaim: A ja bylem na STA Pozdro
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
No naprawde super organizacja!!! Pozdrawiam
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Witam. Ja teraz dopiero dotarlem do domu (whisky z Malym w Wisle do 16) Musialem dac poprowadzic mojej ukochanej :biggrin: Bylo Super Zaluje ze dopiero dotarlem w sobote. Pozdrawiam Wszystkich
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Poogladac ?? Bo na liscie widze ze nie ma Cie No pisalem do Hugo ze bede na nocleg i na grilu. Na urodziny a nie poogladac!!!!!! Bede jutro kolo 12 w Hotelu. Pozdrawiam
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A ja niestety jeszcze musze rano w firmie byc. Ale kolo 11:00 udaje sie do Was. Pozdrawiam :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Niestety niedam rady Zbieram na audi z dwiema turbinami :biggrin: Pozdrawiam
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A jezeli jestes wlascicielem?? Tez masz jakis pomysl?? grzesioo napisał/a: ustawowo masz 2 dni urlopu na żądanie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A ja dopiero w sobote dolacze Az mi sie lezka w oku kreci ze niemoge juz wyruszyc Ale zycze wam milej zabawy... Do zobaczenia w sobote Pozdrawiam
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
ojoj...moje marzenie... Naprawde super...GRATULACJE pozdrawiam
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
SUPER!! Naprawde bardzo fajne autko. Te chromy i lusterka takie jak u mnie :biggrin: Pozdrawiam
-
przegub do wymiany
Mialem LOBRO i kupilem LOBRO bo sa bardzo dobre. Pozdrawiam
-
przegub do wymiany
Wlasnie odebralem a4 po wymianie 200zl sztuka z robocizna Pozdrawiam
-
[ALL, A6 1,9 TDI ] Walnieta polos lub cos innego ? Przegub
Ja mam to samo. Na jutro jestem umowiony w warsztacie, wiec wtorek poinformuje o kosztach. Pozdrawiam
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja tez bede ale niewiem czy w piatek przyjade czy w sobote ale bede na pewno dlatego nic narazie nie rezerwuje a hoteli w Wisle jest duzo wiec napewno cos znajde jak w limbie niebedzie juz miejsca... Pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Oszczedny jak najbardziej ale troszke mocy brakuje Ale mooze na wiosne zmienie literke A na S :biggrin:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moja w miescie miedzy 12-13litrow na 100km trasa miedzy 9,5l-15l. Ale nieoszczedzam jej nigdy i nigdzie :biggrin: