Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałek rozrządu cały komplet


Damian320d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się zapytać czy kupić wałek rozrządu oryginalny (2700zl) czy zamiennik za 1000 zł. I jakie zamiennki polecacie i gdzie je kupić jakie strony Allegro?? Jeżeli nie ten dział to proszę o przeniesienie. Auto 170 kkm przebiegu czy jest to możliwe przy takim przebiegu silnik BPW

Np 

http://allegro.pl/walek-rozrzadu-popychacze-panewki-audi-a4-2-0-tdi-i6543159274.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia broki w walkach sterujących PDkami lub hydro zabiła jazda na long lifie. 

Wałek tylko i wyłącznie  kolbenschmidt czyli zamiennik za 1000zl- jeśli masz Dpf na pokładzie to uważnie kupuj, nie daj sobie wcisnąć walka od 1.9 130km bo będziesz miał problem z Dpfem - chyba że już go nie masz na pokładzie to śmiało możesz taki zamontowac....

Do tego Uszczelniacza walka rozrządu, śruby stopek walka rozrządu, panewki walka rozrządu oraz śruby od wałków PD.

I składać - ewentualnie uszczelka pokrywy za 30zł.

Zawartość dodana 3 minutes later

Graty w linku w fajnej cenie tylko zadzwoń do gościa podaj VIN i niech spr czy ten wałek podchodzi do twojego auta, jeśli tak to bierz tylko dokup śruby o których wspominałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten zestaw będzie dobry co podałem na Allegro? Co to są broki i hydro to szklanki tzw?

jak zdejmę pokrywę filtra strasznie dudni a oprócz tego cyka coś proszę oto nagranie 

:(((

 

Edytowane przez Damian320d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrywę jak zdemontujesz będziesz widział wystarcia 

Tak graty z linka ok tylko odezwij się do gościa czy wałek pasuje napewno do twojego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SotoM napisał:

Pokrywę jak zdemontujesz będziesz widział wystarcia 

Tak graty z linka ok tylko odezwij się do gościa czy wałek pasuje napewno do twojego silnika.

Podałem mu vin i wszystko niby pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian320d napisz do dzika (klubowicz z forum) podasz vin dobierze co trzeba i na pewno będzie taniej. Mnie również czeka wymiana wałka ale w 1.9 Marcin zrobił wstępną wycenę z wałkiem kolbenschmidt.

Edytowane przez Brzozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli - pro-choice.pl - nie.chcialem robić bezpośredniej reklamy 

Wydaje mi się że taniej nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Brzozek napisał:

Warto spróbować no i z pewnego źródła...

Tak tylko teraz mam następny problem nie wiem do kogo zaprowadzić auto żeby to zrobił mieszkam w Brukseli, czy po nagraniu jest już złe czy jeszcze do Polski się dotocze? 

 

Edytowane przez Damian320d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu ci nikt tej informacji nie udzieli, zapytaj się silnika czy wytrzyma przyjazd do pl.

Popytaj tam kolegów znajomych może ktoś zna ogarnietego mechanika który Ci to zrobi i za kwotę jaką byś zapłacił w PL...

Ja bym nie ryzykowal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SotoM napisał:

Tu ci nikt tej informacji nie udzieli, zapytaj się silnika czy wytrzyma przyjazd do pl.

Popytaj tam kolegów znajomych może ktoś zna ogarnietego mechanika który Ci to zrobi i za kwotę jaką byś zapłacił w PL...

Ja bym nie ryzykowal....

No tak będę szukał kogoś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ucho tragedii nie ma , dla pewności zalej do oleju Militec1 i dojedziesz spokojnie nawet do Moskwy, a może nawet i do Pekinu jak zajdzie taka potrzeba :)

I nie robię sobie wcale jaj , jak chcesz konkretów to poczytaj mój temat :

Masz tam całą historię mojego przypadku , problem z wałkiem wyszedł przy okazji innej roboty , na jego wymianę nie byłem przygotowany .

Zalałem Militec1 i jeżdże do dzisiaj ( 20 kkm zrobine :P ) , puki co nie słyszę by problem sie pogłębiał , silnik nie sprawia żadnych problemów pomimo że DPF cały czas na pokładzie :hi:

Myślę że spokojne dociągnę do wymiany rozrządu i wtedy ogarnę temat kompleksowo ( w planie za 15-20 kkm :decayed: ).

Tutaj masz info o produkcie :

http://k2.com.pl/oleje/dodatki-do-olejow/product/1934-k2-militec-1-250-ml

A tutaj przykładową ofertę sprzedaży:

http://www.ceneo.pl/13265598#mh=L3p0jGti03000qdpRPXc503Rm4T69DHx4iyEkyhOQpTqyTIU17W4ex7hnCpod9wi4Ok2r2pow6o3eiU8ZnnwydPxopdG5rnWaKv0ddbnYXEbkIzN9elujupKujux5bH6PVrGiy44PeU1Q_7_Mv-g4T71G_u3ji3m9AZXIBMNKEyqtaepA8MgZDpsg-_yMiIPhHQ2

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...