Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Od czego są te przewody ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) W bagażniku mam jakieś końcówki od przewodów ale niestety nie wiem co to jest :/ Wydaje mi sie że może być to od zmieniarki?? czy coś takiego jak byście mogli pomóc był bym wdzięczny!!!

Pierwsza to

1. końcówka jak od anteny z gwintem w środku

2. Jak widać

Obie idą w jednej osłonie przewodu więc chyba służą do jednego.

snv11598dm2.jpg

w1024.png

Druga też jest okrągła mianowicie wygląda tak

snv11603dc4.jpg

w1024.png

snv11589lp1.jpg

w1024.png

Opublikowano

Ja nie mam fotek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Staram Się :tongue4: Chwila ???

Opublikowano

to te foty :

snv11598dm2.jpg

snv11589lp1.jpg

snv11603dc4.jpg

Opublikowano
  • Autor

Net mam taki za***isty :D i problemy zarazem z wklejeniem :) [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 19:35_________________________________________________Tylko ten przewód podłancza zmieniarke czy są jeszcze jakieś???

A pasowała by inna zmieniarka ?? np.

http://www.allegro.pl/item522693890_zmieniarka_sd_usb_audi_a3_a4_a6_a8_warszawa_sklep.html

a ta pierwsza fota to od czego :)

Opublikowano

Możliwe że to od nawigacji :)

Opublikowano
  • Autor

Radio mam Audi Chorus by Grundig Jak coś.

Opublikowano

Tylko ten przewód podłancza zmieniarke czy są jeszcze jakieś???

A pasowała by inna zmieniarka ?? np.

ogólnie do radioodtwarzacza podłaczasz taką niebieską kostkę mini-ISO.

Zmieniarka która podałeś ma już wyjście na tą kostkę, a to co Ci wystaje w bagażniku to zapewne kabel taki jak tutaj:

http://www.allegro.pl/item519778681_kabel_do_zmieniarki_cd_audi_navi_concert_f_vat.html

Niebieskie mini-ISO podłaczone jest pod radio, więc jak chcesz zamontować zmieniarkę na USB co podałeś, rozmontowuejsz kabel który masz juz w bagażniku, i podpinasz pod radio bezpośrednio mini-ISO. I masz USB pod ręką, a nie gdzieś w bagażniku :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 20:02_________________________________________________

Możliwe że to od nawigacji :)

ten wtyk (1) to koncentryk, może być od anteny czy sygnału GPSa
Opublikowano
  • Autor

Wojtek555 zgadza sie taki mam przewód a zmieniarki wcale nie mam zamiaru na usb kupować więc tą co ty podałeś śmiało moge kupić i wszystko będzie ok ??

Opublikowano

Każda zmieniarka BOSE będzie Ci pasować. taka jaką podał Wojtek555 również

Opublikowano

od zmieniarki BOSE

Opublikowano

od zmieniarki BOSE

wszystkie zmieniarki BOSE mają takie samo wejście.

Opublikowano
  • Autor

skoro już wiadomo co to za jedna końcówka to teraz powie mi ktoś do czego służy ta druga :)

Opublikowano

jesli chodzi o nie to Ci nie pomogę, ale tak z ciekawości to jakie masz tam radyjko bo może to jest wyjście od jakiejś dodatkowej anteny na przykład od RNS czy cos. Ale dokładnie to pojęcia nie mam :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Kolegooo "a może" to od telefonu ?? :)

Opublikowano
  • Autor

możliwe bo w środku autka na podsufitce kolo światła mam kwadracik taki jak jakiś głośnik też nie wiem co to jest :kwasny:

A co do radia pisałem wcześniej jakie posiadam ale wątpię by to było od radia :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.