Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ktoś sobie jaja robi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Tomaszu ze ci sie chciąło tyle pisac :P

Opublikowano

Tomaszu ze ci sie chciąło tyle pisac :P

A bo sie uniesłem.. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu ze ci sie chciąło tyle pisac :P

A bo sie uniesłem.. :decayed:

wena twórcza go uniosła :polew:

Opublikowano

Widzę ,że KLUBOWICZE się rozpisali :thumbdown:,

"tomaszust" przeszedł sam siebie - ciekawe jak długo myślał nad historyjką -

Klubowicze = czyt. klub wzajemnej adoracji - :thumbdown:

Tematy które pisałem traktujcie pół żartem - pół serio , nie przeżywam aż tak bardzo ,że ktoś mi coś tam .

klubowicze nieprzeżywajcie tak ostro to co napisałem .

Ogólnie strasznie sztywne tematy macie na tym forum - ( oczywiście jest tzw strefa śmiechu ) , no ale rozumiem - mój humor jest żenujący. :thumbdown:

Mimo to cieszę się że udało się komuś pośmiać czytając te bzdóry , sam z kilku odpowiedzi miałem ubaw , i oto chodziło. :>

Klubowicze nie martwcie się o mnie nie mam kompleksów , ciśnienie w normie - kabel nie muszę ciąć - wystarczy ,że się wyloguję .

Opublikowano

nie wylogowuj się będzie smutno :kox: nie no czasem jest dobrze palnąć jakieś głupstwo ale u ciebie to jakoś tak na raz wszystko wyskoczyło i dla nas to za dużo :decayed:

Opublikowano

Klubowicze = czyt. klub wzajemnej adoracji - :thumbdown:

Tematy które pisałem traktujcie pół żartem - pół serio , nie przeżywam aż tak bardzo ,że ktoś mi coś tam .

Więc nie przeżywaj tak bardzo i podejdź do szydery pół żartem - pół serio. A GWA, to już dawne dzieje :tongue4:
Opublikowano

Sector, nad historyjką nie myślałem długo - to był potok myśli. W sumie możnaby ją jeszcze udoskonalić. Cieszę się, że zwróciłeś na to uwagę - czy to znaczy, że podzielasz moje problemy..? :kox:

A tak serio - dorwałeś tego z Omegi? Nadal stawiasz auto pod klatką? Co z tym linkiem na gg? Co jeszcze jutro wymyślisz? Nie ukrywam, że czekam na kolejny wątek Twojego autorstwa.. Lubię czytać Twoje wątki. Jak to jest, że durne rzeczy są takie fajne? :decayed:

Opublikowano

To chyba następny temat do zamknięcia.

Opublikowano

To chyba następny temat do zamknięcia.

fakt, poprosimy o zamknięcie, bo zaraz zrobi się tu nieprzyjemnie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.