Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ktoś sobie jaja robi


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszu ze ci sie chciąło tyle pisac :P

A bo sie uniesłem.. :decayed:

wena twórcza go uniosła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że KLUBOWICZE się rozpisali :thumbdown:,

"tomaszust" przeszedł sam siebie - ciekawe jak długo myślał nad historyjką -

Klubowicze = czyt. klub wzajemnej adoracji - :thumbdown:

Tematy które pisałem traktujcie pół żartem - pół serio , nie przeżywam aż tak bardzo ,że ktoś mi coś tam .

klubowicze nieprzeżywajcie tak ostro to co napisałem .

Ogólnie strasznie sztywne tematy macie na tym forum - ( oczywiście jest tzw strefa śmiechu ) , no ale rozumiem - mój humor jest żenujący. :thumbdown:

Mimo to cieszę się że udało się komuś pośmiać czytając te bzdóry , sam z kilku odpowiedzi miałem ubaw , i oto chodziło. :>

Klubowicze nie martwcie się o mnie nie mam kompleksów , ciśnienie w normie - kabel nie muszę ciąć - wystarczy ,że się wyloguję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wylogowuj się będzie smutno :kox: nie no czasem jest dobrze palnąć jakieś głupstwo ale u ciebie to jakoś tak na raz wszystko wyskoczyło i dla nas to za dużo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowicze = czyt. klub wzajemnej adoracji - :thumbdown:

Tematy które pisałem traktujcie pół żartem - pół serio , nie przeżywam aż tak bardzo ,że ktoś mi coś tam .

Więc nie przeżywaj tak bardzo i podejdź do szydery pół żartem - pół serio. A GWA, to już dawne dzieje :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sector, nad historyjką nie myślałem długo - to był potok myśli. W sumie możnaby ją jeszcze udoskonalić. Cieszę się, że zwróciłeś na to uwagę - czy to znaczy, że podzielasz moje problemy..? :kox:

A tak serio - dorwałeś tego z Omegi? Nadal stawiasz auto pod klatką? Co z tym linkiem na gg? Co jeszcze jutro wymyślisz? Nie ukrywam, że czekam na kolejny wątek Twojego autorstwa.. Lubię czytać Twoje wątki. Jak to jest, że durne rzeczy są takie fajne? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba następny temat do zamknięcia.

fakt, poprosimy o zamknięcie, bo zaraz zrobi się tu nieprzyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...