Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Propozycje instalacji do 1.8T B6


pawelwasyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno nabyłem audi b6 1.8T 150km 01'. Chce założyć instalacje gazową lecz nie za bardzo się na tym znam. Wysłałem zapytanie do dwóch firm.

Oto odpowiedzi:

1.

"Witam

Do tego silnika montujemy instalację Landi Renzo Lovato Turbo ze specjalnym reduktorem o mocy 350KM, który potrafi podnieść ciśnienie wyjściowe nawet do 1,8 bara przy dużym doładowaniu.  Wszystkie podzespoły są z jednej firmy. Koszt montażu to 2800,00. Montaż trwa jeden dzień, terminy za trzy tygodnie. Auto typowe, wystarczy umówić termin telefonicznie"

2.

Witam
Koszt montażu instalacji LPG do takiego samochodu to 2600 zł
podzespoły STAG QBOX,reduktor ACRO1, listwa ACW01
zbiornik w miejsce koła zapasowego 55 l
wlew montowany przy wlewie benzynowym
centralka od LPG według Pana uznania
na elektronikę ma Pan 5 lat gwarancji w całej Polsce ( w Autoryzowanych Serwisach STAG)
na pozostałe elementy 2 lata pełnej gwarancji bez limitu kilometrów
montaż trwa 1 dzień ( zostawia Pan auto o godz. 9.00 ok godz 16.00 jest odbiór auta)
W związku z tym że są montowane w aucie wszystkie podzespoły marki STAG
może Pan wziąć udział w konkursie 3xSTAG- GAZUJ I WYGRYWAJ- szczegóły na stronie ac.com.pl
Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania proszę o telefon

 

Czy któraś z tych instalacji jest godna polecenia?  Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez pawelwasyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelwasyl napisał:

Czy któraś z tych instalacji jest godna polecenia?  Dzięki za odpowiedź.

Załóż stag 4 qbox, reduktor acr01 (czerwony) i wtryski acw01 tylko montowane pojedynczo i będziesz zadowolony. Ja śmigam na takim zestawie tylko reduktor mam słabszy acr01 czarny (niby do 150km) ale auto po programie i śmiga, instalacja wszystko ogarnia. Za taki zestaw płaciłem 2800 i wszystko założone jak należy.

Wcześniej poczytaj opinie o tych gaziarzach, bo założenie instalacji to połowa sukcesu, a pozostaje jeszcze prawidłowe wystrojenie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem, że Autoryzowany serwis Staga w z
Zielonej Górze trochę olewa klienta i są problemy. Ale czy to prawda... Chłopaki z forum LPG twierdzą, że nie montuje się instalacji w parę godzin z demontażem kolektora, a chyba jest to dosyć ważne. Jak by ktoś mógł polecić serwis z Lubuskiego to będę wdzięczny. Jak nie to pozostaje mi kierunek Poznań.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zakładali instalacje 1,5 dnia

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawelwasyl napisał:

Witam. Niedawno nabyłem audi b6 1.8T 150km 01'. Chce założyć instalacje gazową lecz nie za bardzo się na tym znam. Wysłałem zapytanie do dwóch firm.

Oto odpowiedzi

montaż trwa 1 dzień ( zostawia Pan auto o godz. 9.00 ok godz 16.00 jest odbiór auta)
 

To masz odpowiedź żeby nie zakładać u nich LPG . Ja również jak rozgladalem się za warsztatem który wstawi mi LPG to każdy warsztat robi "fuszerke" w parę h i zadowoleni. Przecież to jest wszystko robione na lapu capu bez zdejmowania kolektora aby zrobić i wziasc kasę. Gdy pytałem dlaczego nie zdejmują kolektora do wiercenia to śmiali mi się w twarz - " a po co ?! " Taka precyzją jak chuck norris. Partaczy pełno..ale wszyscy uważają się za speców ale jak naburacza to umywaja ręce od swojej fuszerki. 

Na szczęście znalazlem instalatora z LPG forum który robił mi 3 dni, ze zdjęciem kolektora,wtryski pojedyncze zasilane z obu stron żeby paliwa nie brakowało, Faro najgrubsze,pelny wlew paliwa bez zbędnych przejsciowek.. 

Poszukaj zakładu który montuje wtryski pojedyncze (nie listwę ) oraz który pofatyguje się w zdjęcie kolektora przy wierceniu... 

Nie oszczędzaj na zakladaniu lpg,zaczniesz oszczędzać przy tankowaniu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominik nikt nie chce oszczędzać, chce to dobrze zrobić :)

Udaj się tutaj
http://www.lpginstalacje.pl
 

Rozumiem, że warsztat godny polecenia. Po pracy zacznę się z nimi kontaktować. Dzięki [emoji106]

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...