Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, pomocy:

Włączam Shut down, a komp uruchamia sie ponownie - ratuje go tylko wyłączenie listwy. Niech mi jakiś magik pomoże. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bryniu, ale to nie mój komputer, więc z tym podrzuceniem do ciężko będzie. Może jakiś magik podpowie coś przez internet. :decayed:

BTW szkoda, że Cie nie bedzie na spocie, bo chciałem pogadać o KJSach... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No cóż, siła wyższa. Pozdrów Ł... :wink4:

Opublikowano

Wyłącz opcję automatycznego restartu podczas awarii:

ja mam winde po angielsku wiec wyglada to tak

'My Computer' -> 'Properties' -> 'Advanced' ->

'Startup & Recovery' -> 'Settings' -> 'System Failure'

odznacz 'Automaticlly restart' ('System reboot')

Po polskiemu - uruchamianie i odzyskiwanie>ustawienia, Awaria systemu, Uruchom ponownie komputer

albo

Spróbuj wyłączyć ekran powitalny

Panel sterowania, konta uzytkownikow -> odnzacz ekrnn powitalny

Opublikowano

Wydaje mi sie, ze to nie jest kwestia windowsa.. :gwizdanie:

Sproboj przywrocic ustawienia domyslne dla BIOSa :mysli:

Opublikowano

Jeżeli chodzi i BIOS ... do rączki książka od płyty głównej i na niej jest zworka restartująca.

Spróbuj jeszcze zobaczyć czy przypadkiem jak wyierzesz restart to nie zamknie.... był taki robaczek co zamieniał różnego rodzaju komenty i "przyciski" może udało Ci się go złapać :confused4:

Opublikowano

zresetuj bios, w okolicach baterii masz taką zworke o naziw CMOS_CLEAR zewrzyj ją śrubokrętem przez ok 10 sek, powinno pomóc, jeśli nie jakiś trojan, ratunek dobry antywirus lub komenda format C: :)

Opublikowano
  • Autor

O maaasz, dobra, jutro bedziem próbować. Dzięki za info. :th:

Opublikowano

wbij śrubokręt pomiędzy płytę główną,a kartę graficzną pod kontem 45' :decayed:

jak nie pomoże wal na PW :wink4:

Opublikowano

wbij śrubokręt pomiędzy płytę główną,a kartę graficzną pod kontem 45' :decayed:

jak nie pomoże wal na PW :wink4:

I zrób foto relację, dla potomnych :kox:

Opublikowano
  • Autor

Hmm, to nie mój komputer, więc czy to wbijanie śrubokręta jest na pewno bezpieczne? :decayed:

Opublikowano

Hmm, to nie mój komputer, więc czy to wbijanie śrubokręta jest na pewno bezpieczne? :decayed:

nie twój komputer :shocked:

kilof :kox:,kilof będzie lepszy :decayed:

Opublikowano

Hmm, to nie mój komputer, więc czy to wbijanie śrubokręta jest na pewno bezpieczne? :decayed:

nie twój komputer :shocked:

kilof :kox:,kilof będzie lepszy :decayed:

I pamiętaj żeby komp był włączony :naughty:

Opublikowano

Hmm, to nie mój komputer, więc czy to wbijanie śrubokręta jest na pewno bezpieczne? :decayed:

nie twój komputer :shocked:

kilof :kox:,kilof będzie lepszy :decayed:

I pamiętaj żeby komp był włączony :naughty:

tak,tak,to bardzo ważne :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Hmm, to nie mój komputer, więc czy to wbijanie śrubokręta jest na pewno bezpieczne? :decayed:

nie twój komputer :shocked:

kilof :kox:,kilof będzie lepszy :decayed:

I pamiętaj żeby komp był włączony :naughty:

tak,tak,to bardzo ważne :gwizdanie: :kox:

A jak nie pomoże to zaleca się poprawić na monitorze... Musi zadziałać :naughty:

Opublikowano

...ja bym robala gasnica halonowa potraktowal... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hmm, ok, bedziem próbować... :decayed:

Opublikowano

I JAK?? WYSZŁO??

Opublikowano

jak by wyszło to by siedział na forum haha :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie no, jeszcze raz mówię, że to nie dotyczy mojego komputera, więc jeszcze nic nie wyszło. Dziś albo jutro popracujemy nad tym. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.