Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wtryski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem chce wstawic wieksze wtryski do swojego ahu mam od afn-a wymagaja regeneracji moze ktos poleci mi kogos kto to dobrze zrobi I w miarę rozsadnej cenie ?Czy od razu montowac 216 turbo juz wstawilem wieksze :-)

Edytowane przez jack3631

Opublikowano

Jakie turbo masz?

Opublikowano
  • Autor

Od afn-a

Opublikowano

Rozumiem ze sterowanie turbiny cale masz ogarniete? 

Jak kupujesz uzywki jakies sprawdzone u pompiarza to bierz od afn a jak chcesz regenerowac to tylko i wylacznie oplaca sie, wieksze.

Jak zmieniales turbo mogles od razu awx wkladac bo w podobnej cenie

Opublikowano
Dnia 7.04.2017 o 17:32, jack3631 napisał:

Siema mam problem chce wstawic wieksze wtryski do swojego ahu mam od afn-a wymagaja regeneracji moze ktos poleci mi kogos kto to dobrze zrobi I w miarę rozsadnej cenie ?Czy od razu montowac 216 turbo juz wstawilem wieksze :-)

mam od afn nowe bosch składane w Niemczech 800zl i twoje 

Opublikowano
  • Autor

Za 500-600 dostane 216 po regeneracji

Opublikowano

po regeneracji to nie nowe. boscha gdzie masz w środku wszystko nowe a nie nowa koncowke i jakas lipna regulacja ciśnien i zapewne w tej cenie to wzm sa. bosch 1 zestaw to 220zl

Opublikowano

Taksówkarze jeżdżą na wzm i nie narzekają.
Co do ciśnień to są pomiarze którzy potrafią ustawić oba ciśnienia.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ale ori nowe to nie ustawiane. roznica jest 

Opublikowano

ale ori nowe to nie ustawiane. roznica jest 

Opublikowano

A Bosch ich nie musi ustawiać?
Jeśli na obu wtryskach ustawione te same ciśnienia to logiczne że, ori i zregenerowany będą się otwierać przy tym samym ciśnieniu.
Różnica może polegać na jakości użytej końcówki, tym samym na to jak zostanie rozpylona mieszanka.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale kolega ma na sprzedanie to musi zachwalac swoje a negowac inne

Opublikowano

Nie pisze tego żeby zrobić komuś na złość, po prostu denerwuje mnie jak ktoś usilnie pisze że regeneracja wtryskow lub czego kolwiek innego jest lipne. Choć nie zaprzeczam, są rzeczy w przy których regeneracja się nie spisuje i lepiej kupić chociażby sprawną używkę.
Sam kowboy z forum golfa pisał, że jest kilku pompiarzy w polsce którzy potrafią odpowiednio ustawić drugie ciśnienie wtrysku... przez to korekcje dawki na cylindrach nie są rozjechane w trzy d*py.
W regenerowany wtrysku jest wymieniona końcówka, iglica i coś jeszcze ale w szczegóły nie wnikałem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.