Skocz do zawartości
IGNOROWANY

swap hamulców 280 mm na 288mm


chudy30

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam mały problem zakupiłem komplet hamulców : tarcze 288mm,cylinderki,jarzma i osłony na przód z audi a4 b6 i chciałem je założyć do audi ar b5 tylko że u siebie mam 280 mm i dzisiaj dałem to dla mechanika zaczął to zakładać na auto i powiedział że jest lipa i tego nie ogarnie bo mu nie pasuje podpowie mi ktoś ocb z tym byłbym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

podepnę się pod temat u siebie z przodu też mam tarcze 280 jednolite, hamowanie to porażka. Kończą mi się klocki i zastanawiam się czy nie zrobić zmiany na 288 i tu mam pytanie co było by potrzebne do takiej zmiany? wiem że:

1. tarcze 288 + klocki

2.zaciski + jarzma

3. osłony tez??? i coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np takie cos czy podejdzie????    http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-hamulce-tarcze-klocki-288mm-1-9tdi-i6306177943.html

Edytowane przez maniek1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2017 o 08:27, maniek1983 napisał:

Witam

podepnę się pod temat u siebie z przodu też mam tarcze 280 jednolite, hamowanie to porażka. Kończą mi się klocki i zastanawiam się czy nie zrobić zmiany na 288 i tu mam pytanie co było by potrzebne do takiej zmiany? wiem że:

1. tarcze 288 + klocki

2.zaciski + jarzma

3. osłony tez??? i coś jeszcze?

Przewody metalowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie otóż przeprowadziłem zmianę hebli z 280 na 288 i tu pytanie ponieważ podczas hamowania pedał hamulca wpada dość nisko czy to jest normalne przy takim swapie??? Hamowanie jest lepsze na hamulcach 288:):) w moim przypadku o jakieś 20% tylko ten pedał trzeba wciskać sporo niżej niż wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Poczekać Na dotarcie się zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowietrzyłem właśnie i dlatego mnie to zastanawia hmm może faktycznie musi się dotrzeć bo jeszcze nie dotarło się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...