Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd - ocena kanału 93


rogigor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Niecałe 40tyś temu robiony był rozrzad. (Poprzedni właściciel). Oczywiście zamierzam go zrobić w ciągu 1-2 mcy max ale prosiłbym o opinię kanału 93. Pierwsze zdjęcie na zimnym silniku, drugie po przejażdżce ja ciepłym. Co sądzicie?b27210c295fa2893c92444d370bbe280.jpg23ca051fa9c2cf7110e444cba4cf057f.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a komp nie sypie błędem? nie mruga check? bo skala błędu jest tylko do 16 a tu w jednym polu 17 na pewno do ponownego ustawienia lub zmiany na nowy koszt zależny od jakość część i machera sądzę że coś od 1200zł do 2 tyś. Mnie u człowieka który zna się na tym wyszło jakieś 1700zł 

Ps. nie potrzebnie zakładasz nowy temat było się podpiąć do już istniejącego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozrząd to kosztowna sprawa zależy jakich części użyjesz myśle ze w granicach 1500 zł i oczywiście dobry mechanik który potrafi ustawić kąty a nie jakiś peplok który będzie wciskał kity ze nie ustawia się żadnych katów z forum mogę polecić do takiej roboty waskivw'a zna się na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kruk_89 napisał:

a komp nie sypie błędem? nie mruga check? bo skala błędu jest tylko do 16 a tu w jednym polu 17 na pewno do ponownego ustawienia lub zmiany na nowy koszt zależny od jakość część i machera sądzę że coś od 1200zł do 2 tyś. Mnie u człowieka który zna się na tym wyszło jakieś 1700zł 

Ps. nie potrzebnie zakładasz nowy temat było się podpiąć do już istniejącego 

Nie, błędów nie ma, check ani się nie pali ani nie mruga, auto jedzie płynnie, przyspiesza jak dzik, obroty nie falują.

 

43 minuty temu, djjary napisał:

no rozrząd to kosztowna sprawa zależy jakich części użyjesz myśle ze w granicach 1500 zł i oczywiście dobry mechanik który potrafi ustawić kąty a nie jakiś peplok który będzie wciskał kity ze nie ustawia się żadnych katów z forum mogę polecić do takiej roboty waskivw'a zna się na rzeczy

Ok, widzę, że ludzie na forum polecają. Już znalazłem jego profil :) 

Edytowane przez rogigor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...