Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piszczace klocki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy mam pytanko ile trzeba przejechać by klocki nie piszczaaly(ułożyło)   tarcze Ot klocki ferrodo przejechane już 2tys km a piszcza jak bym starem jeździł 

Opublikowano

piszcza bo cos je blokuje,sprawdz jeszcze raz prowadnice tloczki itd,do 200km moga byc slabsze  piszcec nie powinny wcale

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, amelacar napisał:

piszcza bo cos je blokuje,sprawdz jeszcze raz prowadnice tloczki itd,do 200km moga byc slabsze  piszcec nie powinny wcale

A może być to też że chyba są złe odpowietrzone bo jak hamuje. Np z50km/h odrazu to jest ok  a jak dojeżdżam z nogą lekko na  pedale to taki pisk jak bym po szkle nożem jezdzil

Opublikowano

watpie ,ale sprawdz

Opublikowano

Klocki montowane na specjalną pastę?

Opublikowano

Mi po montażu troche pyliły więcej zanim się wszystko dotarło i ułożyło. Popiskiwanie lekkie tylko przy dużych mrozach z Ferodo słyszałem. Tak to cisza... to coś innego musi piszczec.

Tapniete z SGS7

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, komoornik napisał:

Klocki montowane na specjalną pastę?

Tego to ci nie powiem ja ich nie montowalem

 

4 godziny temu, LukiKRK napisał:

Mi po montażu troche pyliły więcej zanim się wszystko dotarło i ułożyło. Popiskiwanie lekkie tylko przy dużych mrozach z Ferodo słyszałem. Tak to cisza... to coś innego musi piszczec.

Tapniete z SGS7
 

Aha to trzeba będzie się dzisiaj za to wziąść i też dziwne bo przez 2km jest ok a później jest orkiestra że piszczenie słychać z 200m

Opublikowano

Odpowietrz jeszcze raz hamulce,  wystarczy że pod jednym tloczkiem będzie powietrze i zaczyna ukosowac klocek w zacisku. Stąd i piski. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dev napisał:

Odpowietrz jeszcze raz hamulce,  wystarczy że pod jednym tloczkiem będzie powietrze i zaczyna ukosowac klocek w zacisku. Stąd i piski. 

Dzisiaj były odpowietrzone ponownie i przez 10min było ok a dalej piszcza ale ciut słabiej ?

Opublikowano
8 godzin temu, Piotr Czarnojan napisał:

Dzisiaj były odpowietrzone ponownie i przez 10min było ok a dalej piszcza ale ciut słabiej ?

Jest poprawa w hamowaniu ?

W którym kole piszczy ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

Jest poprawa w hamowaniu ?

W którym kole piszczy ?

Lekka poprawa jest  a piszczało najpierw z lewej teraz piszczy z prawej ale to jest taki dźwięk że w środku auta słyszysz jak by to było wszedzie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dołączę się do tematu nt. piszczenia klocków. Czy Ferrodo DSP w trakcie docierania mogą piszczeć ? Włożyłem nie dawno (zrobione jakieś 200km) i czasem przy dohamowaniu przy małej prędkości lekko piskną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.