Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] GT1749VA z Rumunii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem zrobić upgrade AFN'a i rozmyślam nad turbosprężarką od 130'ki.

Mam do kupienia 038 145 702 G z A4 z 2006 roku, ale rumunka o przebiegu 75kkm za 550pln.

Nie napalam się, bo czytałem nieprzychylną opinię Witka na temat tych turbin, a poza tym nie wiem czy to dobra cena.

Teraz pytanie - lepiej rumunkę o mniejszym przelocie czy niemkę z dużym? Ale tych drugich coś mniej widzę.

Jeszcze są włoszki, ale widziałem taką po 2kkm, która rozsypała się w drobny mak...

Może jakąś hybrydę? Jak z kosztami w jej wypadku?

Przede wszystkim musi być niezawodne rozwiązanie, bo zazwyczaj mam dwójkę dzieci na pokładzie i awarię na drodze muszę ograniczyć do minimum.

Do tego dokładam FMIC i ewentualnie końcówki .216

Zadowoli mnie wszystko powyżej 150hp, no ale nie o samą liczbę chodzi :naughty:

Co proponujecie?

Opublikowano

Dobre turba GT1749VA były produkcji francuskiej i włoskiej. Szczególnie te francuskie były odporne (turba do ARL też robili we Francji). Rumuny były tragiczne od 2004 (rozpoczecie produkcji) tak do ok. 2006 r. Teraz nowe wozy mają Garetta Made in Romania :wink4:

Osobiście do większych mocy to bym poszukał turbo BRD albo zlecił Rogalowi wykonanie hybrydy.

Do ok 150 KM to i "rumun" styknie bo będzie musiał pompować pewnie ok 1.4-1.45 bara, a w serii w silnikach AVF pompuje 1.35, więc tragedi nie ma.

Opublikowano

Ja kupujac swoją suszarkę od AWX wybrałem Made in Italy :wink4: Opinie krążące po siedzi n.t Romunek ostro zniechęciły mnie do zakupu :)

Opublikowano

Ja wystrzelilem pare rumunek :)

Wolalbym made in france z przebiegiem do 200tys km niz 20tys made in romania

Jak cos to mam hybrydy o wiekszej wydajnosci rok gwarancji

Opublikowano

ak cos to mam hybrydy o wiekszej wydajnosci rok gwarancji

Jakie i za jakie pieniądze ? :)

Może być PW

Opublikowano

1600zl wydajnosc podobna jak ARL+

tu masz wykres AWX :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe75c9a6698c8912.html

na dniach testowana jeszcze mocniejsza wersja z potencjalem jak BRD

Opublikowano

Dzieki za info :hi:

Opublikowano

Z tego co pamiętam te od Roba są P&P w obudowie AWX.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.