Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy taki intercooler sie nada??


kubuspomaranczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! Jak w tytule czy takie cos sie nada do mojego TDI?? Aktualnie turbo od 130km, maly program i 139km oraz 350niutkow (tyle wyszlo na hamowni) oryginalnie 116km, podaje linka do ogloszenia i prosze o pomoc 

http://allegro.pl/intercooler-zestaw-ja-dedykowany-audi-a4-1-9tdi-b5-i6582479205.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie ściemniaj kolegi w ajm jest strasznie mały i schowany icek. nadać sie nada ale nie jest to p&p tak jak jest napisane w dziale tuning jest wiele wątków z fmic i zawsze wychodzi ze trzeba ciąć belke i elementy zderzaka a do tego halogeny out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mozgu napisał:

już nie ściemniaj kolegi w ajm jest strasznie mały i schowany icek. nadać sie nada ale nie jest to p&p tak jak jest napisane w dziale tuning jest wiele wątków z fmic i zawsze wychodzi ze trzeba ciąć belke i elementy zderzaka a do tego halogeny out

To ze bedzie trzeba przyciac belke czy kawaleczek zderzaka to zdaje sobie sprawe ;) tylko kwestia czy wrzucenie takiego intercoolera cos da? Bo ze tak powiem moja audiczka szybko "puchnie" i nie ma czym oddychac ;) co rowniez widac bylo na hamowni... dzieki za odp Mozgu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...