Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Nie można wykasować błędu AIRBAG (65535)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Po odpaleniu audika przy 20 stopniowym mrozie nie zgasł "jasiek" :kwasny:

Vag pokazuje bład w sterowniku poduchy :

65535 - Internal Control Module Memory Error

00-10 - - - Intermittent

Niestety błedu nie daje sie wykasować, a tym samym air bag cały czas swieci. O co tu kaman... :mysli:

Opublikowano

65535 - Internal Control Module Memory Error

kod ten mówi o uszkodzeniu w oprogramowaniu pamięci,więc trzeba naprawić soft.

będziesz potrzebował coś takiego:

http://www.audiservice.it/supportotecnico/download/VAS5052.pdf

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

65535 - Internal Control Module Memory Error

kod ten mówi o uszkodzeniu w oprogramowaniu pamięci,więc trzeba naprawić soft.

będziesz potrzebował coś takiego:

http://www.audiservice.it/supportotecnico/download/VAS5052.pdf

Pozdrawiam

Z tego co widzę, a nie wiele "widzę" po włosku :blink:, Vag tutaj nic nie poradzi. Czym ten błąd może byc spowodowany? Pytam dlatego, bo chciałbym wystrzegać sie rzeczy, których "domowymi" sposobami nie da rady zrobić.

Opublikowano

65535 - Internal Control Module Memory Error

kod ten mówi o uszkodzeniu w oprogramowaniu pamięci' date='więc trzeba naprawić soft.

będziesz potrzebował coś takiego:

[url']http://www.audiservice.it/supportotecnico/download/VAS5052.pdf[/url]

Pozdrawiam

Z tego co widzę, a nie wiele "widzę" po włosku :blink:, Vag tutaj nic nie poradzi. Czym ten błąd może byc spowodowany? Pytam dlatego, bo chciałbym wystrzegać sie rzeczy, których "domowymi" sposobami nie da rady zrobić.

Sam z tym poza wymianą sensora nic nie zrobisz,chyba..... chyba że VAS...

Udaj się do specjalistów w tym temacie.

Serwis grupy VAG. Warszawa ul. Potażowa 27 Pn-Pt 9.00-17.00 0694679252 Maciek

To link z elektroda pl. login kolegi "maciejek" kiedyś korzystałem.....

Może ktoś z naszego forum Ci pomoże...???

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w usunięciu usterki...

PS. coś mii przyszło do głowy... sprawdż masę[sterownik airbag]

Opublikowano

Jeżeli nie został "zajechany" aku podczas kręcenia to mógł od mrozu fizycznie uszkodzić się sensor od poduch - pęknięcie punktu lutowania, lub ścieżki. Jedyna możliwość sprawdzenia to "wyczyszczenie" wsadu i noc w zamrażarce - wyjdzie czy to kwestia uszkodzenia oprogramowania czy samego sensora. Oczywiście przed tym musisz posprawdzać punkty masowe i zasilanie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za pomoc :hi:. Jak znajdę troche czasu to zabieram sie do roboty i oczywiście dam znać o wynikach.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 10:57_________________________________________________Na szczęście to nie było nic poważngo. Pomógł zwykły crash reseter do jaśków. Poducha zgaszona :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.