Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek z pilota fabryczny czy uniwersalny?


Lygrys

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam A4 B5 z 1995 z centralnym na kluczyk i chciałbym zrobić centralke na pilota pytanie czy lepiej założyć fabryczną czy może uniwersalną centralke i co do niej potrzebne?

Co jest potrzebne do założenia fabrycznej centralki ,a co do uniwersalnej ? Ile może kosztować fabryczna ,a ile dobrej jakości uniwersalna ? Jakie uniwersalne centralki polecacie?

Najbardziej chodzi mi o zamykanie i otwieranie auta z pilota (najlepiej klucza scyzoryk żeby nie taskać osobno klucza i osobno pilota) ,więcej nie oczekuje acz kolwiek nie przeszkadzało by mi sygnalizowanie światłami awaryjnymi zamkniecie/otwarcie auta bądź domykanie szyb jednak jest to już dla mnie dodatek który może ,ale nie musi być.

 

Czekam na wasze Propozycje i Opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dużo tematów wystarczy poszukać odnośnie sterowników centralnego zamka. Fabryczny czy Nowy Uniwersalny moim zdaniem zdecydowanie NOWY UNIWERSALNY ceny patrz na alledrogo itp.. jest tego masa. Oczywiście przy zakupie na dowolnej aukcji patrz jakie ma funkcje. Ze scyzorykami ? jak najbardziej są , są takie z domykaniem szyb przy zamykaniu auta, domykanie szyberdachu jeśli posiadasz, przede wszystkim otwieranie i zamykanie auta. Co do kupna to do wyboru do koloru wystarczy dobrze poczytać aukcje żeby być pewnym i świadomym co do funkcji danego zestawu. Co do samego montażu jest temat specjalnie jeśli chodzi o Audi a4 b5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak dzisiaj dotarł do mnie sterownik zamka centralnego oczywiście uniwersalny i mam parę pytań mianowicie:

Czy da się go podłączyć pod pompkę od centralnego (tą w bagażniku)? Na instrukcji jest żeby dwa kable podłączyć pod jeden zamek główny lub pod każdy z osobna ,ale czy jest możliwość podłączenia się w kostki od pompki z bagażnika jeśli tak to czy ma ktoś schemat budowy kostek od pompki centralnego?

 

Za wszelkie informacje będę wdzięczny.

Edytowane przez Lygrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy montowalem u siebie to wyczytalem ze jest opcja podpiac sie pod pompke w bagazniku ale jest problem z kierunkowskazami jesli chcesz zeby swiecily zamykajac. 
wiekszosc poleca wpiac sie w kostki w okolicach przedniego lewego slupka, jest tam wszystko co potrzeba. Na forum jest temat z dokladnym opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolega który u mnie był popatrzeć co kombinuje z centralnym znalazł w tym czasie właśnie u Nas na forum cały opis. Centralke w ciągu 40 minut podłączyłem właśnie w kostki pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...