Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach


jim8

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jim8 napisał:

przykładowo to nie jest ten dźwięk, taki dzwięk był gdy było wszystko ok (przed wyjeciem DV)

 

Ten dźwięk to właśnie objaw padniętej DV,  towarzyszy on tylko podczas puszczenia gazu lub zmiany begów.  Może ci plecionka na wydechu strzeliła? Nagraj filmik bo ciężko coś zdiagnozować lub wrzuć logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra postaram sie nagrac film, oraz loga z kanalu 115, tylko dziwie, ze to sie zaczelo po zmianie DV dziwnym trafem, sprawdze jeszcze ta plecionke, tylko to jakby spod machy slychac...

Edytowane przez jim8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem i powiem tak należą mi się batogi, dolna oslona silnika powodowala ten dźwięk ulatującego powietrza, teraz pozostaje zrobić logi i stwierdzic co pomogło DV, wrzuce jak znajde chwilę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jim8 napisał:

Rozwiązałem problem i powiem tak należą mi się batogi, dolna oslona silnika powodowala ten dźwięk ulatującego powietrza, teraz pozostaje zrobić logi i stwierdzic co pomogło DV, wrzuce jak znajde chwilę...

Czasami tak jest, u mnie na przykład był stuk podczas skręcania ostro w lewo, objeździłem 4 stacje diagnostyczne i każdy mówił, że wahacze itp  dobre, z szału już miałem zamawiać kpl. zawieszenie, okazało się, że akumulator był niedokręcony i podczas skrętu przesuwał się i uderzał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...