Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] NOWE KOLKA:) A4 2.0t apr chip, carbonio intake,forge motorsport DV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Trzeba przyznac ze ta kobitka po lewej zwraca na sievie uwage :>

Opublikowano

Trzeba przyznac ze ta kobitka po lewej zwraca na sievie uwage :>

Oj zwraca zwraca :)....i ten carbon na filtrze powietrza też przykuł moją uwagę :)

Opublikowano
  • Autor

Ten carbon to fajna sprawa teraz znacznie wiecej powietrza zasysa i niezle to slychac turbo lepiej rowniez slychac, jak odpuszczasz gas to fajnie powietrze wypuszcza brzmi to bardzo sportowo . Ale musialem wymienic DV bo orginal pada odrazu, jak wlozysz chipa to DV peka taka gumowa membrana i turbo nie trzyma cisnienia dobrze. Warto to wymienic jak tylko zachipujesz sobie autko.

Opublikowano

Przede wszystkim to wymień Turbo inlet pipe na coś innego :wink4:

Opublikowano

fura swietna i super wypasik szkoda ze nie ma RNS-E ale pozatym jest wypas.

Tylko ten kolor... no wiem wiem chciales sportowo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak teraz patrze po niecie i nie widze czy juz zrobili turbo inlet pipe do tego silnika wszedzie mi znajduje do 1.8t .

Co mi to doda bo cena jest na tyle niska ze moge sobie to kupic ?

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 18:29_________________________________________________Wiem ze kolor ma swoich wrogow ale i wielbicieli szczeze mowiac szukalem nabardziej bialej ale nie moglem dostac w cenie ktora mi pasowala.

Czerwony byl drugim kolorem ktory sie wyroznia i dlatego padl ten kolor.

Nawigacje sobie zaloze ale nie chcialem z audi jest za droga i nie tak bogata jak inne ktore mozna wkomponowac .

Opublikowano

Tak teraz patrze po niecie i nie widze czy juz zrobili turbo inlet pipe do tego silnika wszedzie mi znajduje do 1.8t .

Co mi to doda bo cena jest na tyle niska ze moge sobie to kupic ?

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 18:29_________________________________________________Wiem ze kolor ma swoich wrogow ale i wielbicieli szczeze mowiac szukalem nabardziej bialej ale nie moglem dostac w cenie ktora mi pasowala.

Czerwony byl drugim kolorem ktory sie wyroznia i dlatego padl ten kolor.

Nawigacje sobie zaloze ale nie chcialem z audi jest za droga i nie tak bogata jak inne ktore mozna wkomponowac .

ale chyba ori najleipej tam pasuje , aczkolwiek jestem otwarty na propozycje chetnie zobacze cos innego fajnie wkomponowanego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz dobiore taki ktory jest rowniez podswitlony na czerwono zeby nie odbiegalo od reszty.

Orginal kosztuje 1800$ innej firmy spokojnie kupie za 800$.

Tyle zamierzam wlozyc w niego az wkoncu mi sie znudzi bede chcial rs4 chyba tego nie sprzedam wtedy szkoda by bylo po tylu zmianach hehe.

Opublikowano

orginal RNS-E 1800$:) :gwizdanie: :gwizdanie:

Wydawalo mi sie ze w Ameryce to bedzie jeszce taniej niz u Nas a u Nas za 2000PLN masz z zalozeniem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To tanio bardzo, a jak z antena bo jak zauwazyles nie mam jej czy musialbym zamontowac na dachu czy nie ???

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie slyszal z was ktos o sprint booster ? Warto to podlaczac, szczerze chcialbym jak najbardziej zminimalizowac turbo lag i opoznienie pedalu gazu.

Ten mod moze w tym pomoc ale miloby bylo uslyszec opinie osob ktore mialy z tym stycznosc .

To wyglada tak http://www.pgperformance.com/catalog.php?productid=803[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 20:41_________________________________________________Moja stara audica do tej pory sie trzyma mam do niej serntyment:)

dsc00226zx5.jpg

dsc00232sn0.jpg

dsc00229yx5.jpg

Opublikowano

Tutaj nawet nie ma takiego silnika .

A jaka on ma moc ??

Jedyne silniki w kanadzie to 3.2 litra lub 2.0t benzyna nie ma dieseli .

1001PS ,montują je w Veironach,tylko że to tajemnica :decayed:

Opublikowano

piękna czerwona limuzynka ..... :good: życzę bezawaryjej jazdy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki mam nadzieje ze bedzie bezawaryjna . :)

Opublikowano

fele identyczne jak moje :naughty:

Opublikowano

Tutaj nawet nie ma takiego silnika .

A jaka on ma moc ??

Jedyne silniki w kanadzie to 3.2 litra lub 2.0t benzyna nie ma dieseli .

1001PS ,montują je w Veironach,tylko że to tajemnica :decayed:

daaaamn right brooo, daaamn right...

Opublikowano
  • Autor

Fele sa fajne ale za male niestety

Opublikowano

Fele sa fajne ale za male niestety

nie ma większych w tym modelu ...mniejszych zresztą też :wink4:

Opublikowano

A poprzednia audiczka też robi robotę :>

Kurcze widzę że cały czas są tam duże pojemności na topie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.