Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy


Artur_Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, logi będą.

Właśnie byłem u kolejnego gazownika. Ten stwierdził, że winna jest cewka zapłonowa. Poradził, żebym wymienił fajki, które idą od cewki do świec...

Wymienię, zobaczymy...[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 11:23_________________________________________________Tak jak myślałem, wymiana fajek nie pomogła. ;(

[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 14:47_________________________________________________Dobra, wrzucam wykres sondy - log tylko jednej grupy - 07.

lambdacosekpe1.th.jpg

Dla mnie wygląda ok. Proszę o ocenę.

[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 09:55_________________________________________________Szukajac w necie podobnego problemu znalazlem jakies forum, na ktorym ktos mial podobny problem, a powodem byly zabrudzone wtryskiwacze. Co wy na to??[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 13:54_________________________________________________Dzis odebralem samochod od gazownika. Samochod stal u niego od rana. Udalo mu sie znalezc usterke i ja naprawic. Niestety nie powiedzial mi co zrobil, bo stwierdzil, ze spedzil nad szukaniem za duzo czasu. :mysli:

Podsumowujac: w moim przypadku nie byly winne swiece ani przewody, ani cewka (na wymiane swiec i przewodow wydalem 350zł), ani sonda lambda, ani czujnik halla, ani zabrudzone wtryskiwacze, ani soft gazowy...

Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów w diagnozowaniu i naprawianiu usterek. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...