Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drżenie całego auta podczas przyśpieszania


BartasBDG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanko otóż , ostatnio przyszedł czas na wymianę rozrządu w mojej B6. mechanior wymienił , wszystko śmiga , w przeciągu paru dni było też wymienione kompletne wahacze z przodu i jeszcze koła na letnie przełożone , ale do kół bym się nie przyczepiał , ponieważ w tamtym roku nie było takiego problemu. A problem polega w tym że podczas przyśpieszania "czuję jakby całe auto drżało" , jak wyrzucę podczas jazdy na luz , to tego nie czuję. Co jeszcze mogę podrzucić to po tych "remontach" jeszcze jak jest większa dziura "skok" jakiś to z przodu z lewej strony słyszalny taki "STUK" (walnięcie) , obawiałem się że amortyzatory są w d**ie, więc podjechałem na SKP , posprawdzał wahacze - ok , amortyzatory - ok ( lewy 69% . prawy 75%), Ma ktoś może jakiś pomysł co sprawdzić jeszcze? Bo te "stuki" i drżenie są masakryczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polosie/przeguby sprawdz. A 64% to troche malo. Ja mialem w marcu przeglad i mialem 89 lewa 91 prawa strona..
Pozatym wynik badania jest nic nie warty bo oni badaja resorowanie a wiec sprezyny amorki, wahacze itp.
W mojej starej mazdzie wyszlo 74% a jak sciagnelismy amorki to w ogole nie trzymaly....o i takie to badanie jest dokladne...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej a jak najlepiej sprawdzić samemu półosie/przeguby ? 69%* , no nie wiem tak mi podał i mówił że to jest okej , kazał bujać na boki budą i po chwili wyszedł i powiedział że wszystko jest w porządku. Nie mówię że nie masz racji , tylko po prostu chciałbym dojść do jakiś konkretów i najlepiej do zniwelowania problemu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ustaliłeś? Te wibracje to wielce prawdopodobne, że któryś z elementów układu napędowego - coby odpowiadało temu też, że jak Zrzucasz na luz to zanika. Pan z SKP nie do końca ma rację, że wszystko ok - jak jest stuk, to albo coś luźne, albo wypracowane. W razie co mogę zerknąć, może coś się wypatrzy. Jak coś Odezwij się z rana, to się jakoś zgadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2017 o 22:44, PawelEn napisał:

Coś Ustaliłeś?

odgrzeję kotlecika i podpinam się do pytanka kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...