Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jutro ogarniam pierwszą zmiane na zatorowy piątek i lece prosto z roboty czyli wyjazd po 14 z kleszczowa za gliwicami i ok 16 otwieram bro pod domkiem 16 ... I czekam.na reszte załogi.

 

Lece sam bawarką i bede wracał w niedziele zaraz z rana tradycyjnie juz i w nocy wylot na urlop z pyrzowic więc szybkie pakowanko w niedziele

 

 

 

Naciapane z Z2

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

jadę autem więc z SG/ST/SK i okolic mogę kogoś zawinąć będę wracał z DW

mam 2/3 miejsca

powrót w niedzielę jedynie do ST mogę zapewnić

 

 

 

Opublikowano
jadę autem więc z SG/ST/SK i okolic mogę kogoś zawinąć będę wracał z DW
mam 2/3 miejsca
powrót w niedzielę jedynie do ST mogę zapewnić
 
 
 

Ty chyba faktycznie nie pijesz.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Proszę o weryfikację wpłaty

Opublikowano
  • Autor

Polkow a co z Wami ?

Opublikowano
2 godziny temu, miron78 napisał:

Polkow a co z Wami ?

Dam im znać przez telefon bo pewnie jest zayebany robotą.

Opublikowano
4 godziny temu, miron78 napisał:

Polkow a co z Wami ?

No jak pisaliśmy...jedziemy :wink:. Może wieczorem przy chwili wolnego zrobimy przelewik.

Opublikowano

Jak Pucek pisał, ja nawet nie wiem gdzie ręce mam włożyć. Mam rozkopane piętro w domu a do września muszę"wszystko" zrobić...no nie licząc, że w międzyczasie muszę parter ogarnąć :facepalm: A żeby nie było tak łatwo to jeszcze mam inny problem z którym walczę od ponad miesiąca. Oczywiście kasiora zaraz Mironie będzie na koncie. 

I mam prośbę...napiszcie esa do mnie albo coś jak dłużej mnie nie ma i jestem wdzięczny Puckowi, że pamiętał aby Nas/mnie opamiętać w sprawie "Zatoru" :notworthy:

 

p.s Pucek...transport  na Zator jak obiecałem masz zapewniony :wink: 

 

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Przelew poszedł (320 jak dobrze wyczytałem). Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Opublikowano

Spoko Polko:wink:

Opublikowano
Jak Pucek pisał, ja nawet nie wiem gdzie ręce mam włożyć. Mam rozkopane piętro w domu a do września muszę"wszystko" zrobić...no nie licząc, że w międzyczasie muszę parter ogarnąć :facepalm: A żeby nie było tak łatwo to jeszcze mam inny problem z którym walczę od ponad miesiąca. Oczywiście kasiora zaraz Mironie będzie na koncie. 
I mam prośbę...napiszcie esa do mnie albo coś jak dłużej mnie nie ma i jestem wdzięczny Puckowi, że pamiętał aby Nas/mnie opamiętać w sprawie "Zatoru" :notworthy:
 
p.s Pucek...transport  na Zator jak obiecałem masz zapewniony :wink: 
 

Ale na myjnie i czyszczenie wnek u mnie na osiedlu to czas znalazles w ostatni weekend :-D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pomijając powyższy bezsensowny post ja moge napisać że szychta ogarnięta i po 14 ruszam z Kleszczowa. Jak coś w tamtą strone moge jedną osobe zgarnąć.

 

Dzisiaj sobie załatwiłem ranną zmiane i Zatorem zaczynam urlop :-D

 

Naciapane z Z2

 

 

 

 

Opublikowano
6 godzin temu, danielom napisał:


Ale na myjnie i czyszczenie wnek u mnie na osiedlu to czas znalazles w ostatni weekend :-D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

...gdzie u Ciebie?!...zawsze auto myję na karcher'ze koło shell'a, ale nie zaprzeczam myję/czyszczę go co tydzień, taka odskocznia od rzeczywistości. A ponadto zmieniło się troszeczkę to auto i nie jestem pewien czy akurat mnie widziałeś?!

Ja akurat, na Zator mam wolne czw-pon...taki zbieg okoliczności :decayed:

 

Opublikowano

dobra to kiedy będzie podział na domki ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w dniu wyjazdu o 10.00 rano :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co za zlot - 3 domki - szukać się będziemy na tym grilu

Opublikowano
  • Autor

Miszka to w tym roku musisz w piłe grać bo zawodników będzie brakować :decayed:

Opublikowano

Coś czuję że będziemy grać po 3 jak przy 30 osobach ciężko było grać po 5...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, miron78 napisał:

Miszka to w tym roku musisz w piłe grać bo zawodników będzie brakować :decayed:

gram, gram......

albo najlepiej dwa gramy im więcej tym lepiej

 

Opublikowano

Mirosławie...czy przelew doszedł, bo przelałem to na konto co zawsze, no chyba że za niska kwota była?! :grin:

 

A co do meczu, myślę że w tym roku wypróbuje nowe (3 lata nówki leżą) "zapierdalaki", bo jak tak dalej pójdzie to zaraz je mole wdupiom :bag: 

Edytowane przez Polko_V

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.