Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Męskie rozmowy widzę o motoryzacji [emoji23][emoji23]

Opublikowano
Męskie rozmowy widzę o motoryzacji [emoji23][emoji23]


Tak będą prowadzone... Za 3 tygodnie :-P ;-)

Naciapane z Z2

Opublikowano
3 godziny temu, Pucek napisał:


Chyba żeś oszalał...:D

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

pytanie z czym z pokoikiem czy z oplem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Pytanie do osób jadących w parach (single niech się nie odzywają)

MAmy 4 pary - jak wolicie zrobić podział

1. Po 2 pary w domku i dostajecie po 2 singli na domek (żeby było 6 osób w jednym domku)

2. Jeżeli wolicie to jako 4 pary jesteście razem w jednym domku bez singli

Opcja nr 2 wydaje mi się ciasna - ale to Wasza decyzja

no chyba że opcja nr 3

3. PAnie w jedym osobnym domku - a wszystkich facetów traktujemy jak singlli i pakujemy od 2 pozostałych domków (chyba że z 2 panów będzie chciało to może zostać w domku z dziewczynami)

 

Czekam na Waszą decyzje i robię podział - decyzja w rękach PAR

Opublikowano
  • Autor

Gdybym miał obstawiać to zadanie Pań było by takie (na ile je znam)

1. Ewka - mogę być z dziewczynami ale fajnie jakby Polkow był ze mną w domku

2. Baśka - mi tam wszystko jedno - jak Stasiu chce to niech śpi z chłopakami

3. Kaśka - dla mnie bez różnicy niech sobie Diman zadecyduje

4. Ewelina - a niech idzie w cholere, przynajmniej nie będzie darł ryja od 6 rano i nie będę musiała patrzeć o opitą gębe

:grin:

Opublikowano

Kaśka pisze ze jej to obojętne dopasuje się do większości

masakra Miron wydaje mi się, że się już za długo znamy-

nie chcesz jej jako drugą żonę heheh

 

 

Opublikowano
  • Autor

:)

Opublikowano

Haha Miron dobra rozkmina :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy o ile i u kogo się pomyliłem :decayed:

no i oczywiście czekam na ich ostateczną decyzje

Opublikowano

ja chce być z Basią w domku  :klamie:

Opublikowano

Napiszę Ewce smsa żeby się tu wypowiedziała bo pewnie nie wchodzi na forum ale trzeba pamiętać jaki jest Jej stan zdrowia więc pewnie przyda się  pomoc Polka :wink:

Edytowane przez Pucek

Opublikowano
ja chce być z Basią w domku  :klamie:

Ja też [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji23][emoji23] heheh
Opublikowano
  • Autor

Dajcie mi znać na poważnie jak to robimy - jak jako pary zadecydujecie to będę wiedział jak podzielić dalej

Możemy wsadzić kobitki do jednego domku a ilu z Was będzie chciało być z nimi to będzie a kto nie koniecznie to się go wkomponuje w domki singli

Wtedy mamy 2 skrajności - jak laski będą wszystkie same to my będziemy w domkach po 7 osób a one w 4 mają domek dla siebie (my se poradzimy) a jak wszyscy będą chcieli być z Paniami bez wyjątku no to single mają luz z pary sie gniotą w 8 osób

Opublikowano
  • Autor

chyba że 2 facetów zostanie w domku z laskami a 2 przejdzie do singli

Opublikowano

Mi tylko prosze zarezerwowac łóżko na parterze ;) i wiecej życzeń nie mam

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

czyli jak co roku

Opublikowano

U mnie również dół bo na górę się nie wdrapie napewno [emoji4]

Opublikowano

Opcja nr 1
Miron widzę że nie znasz ani mnie ani Eweliny,
Ja spokojny ułożony mąż i ojciec a Ty coś tu wymyślasz.
:)

Opublikowano

Czyli co dziewczyny się rządzą same czy jak

Opublikowano

...ja tylko napiszę tyle...kto mi curva rano będzie śniadanie robił :bag: ?!

 

Teraz piszę w imieniu Ewki. Uważa, że Jej to "egal" :wink: ...jak jest za dużo miejsca, to czemu mamy się cisnąć?! 

 

Ale jeden warunek: ŚPI NA DOLE!! Ja Jej nie pozwolę po tych schodach w/schodzić :wink:

Edytowane przez Polko_V

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.