Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd co oznacza


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie pytanie dziś wychodząc z domu wybieram się do pracy. Wsiadam do auta włączam zapłon a tam komunikat przy km service oil.  Wcisnąłem guzik i nie ma . Moje pytanie co to oznacza. Gdzieś czytałem że wymianę oleju. Olej wymieniałen w grudniu.  Zrobiłem max 6 tysięcy. Olej to valvoline 10 w 40. . Kto podpowie co może być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko komunikat serwisowy, że pora na zmianę oleju.  Wyświetla się niezależnie od tego czy wymienisz olej. Z tego co mi wiadomo, można vagiem ustawić ilość kilometrów po których wyświetli Ci się ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Arek8888 napisał:

To tylko komunikat serwisowy, że pora na zmianę oleju.  Wyświetla się niezależnie od tego czy wymienisz olej. Z tego co mi wiadomo, można vagiem ustawić ilość kilometrów po których wyświetli Ci się ten komunikat.

Czyli nie mam co się bać tylko usunąć go? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam program i kabel jutro zobaczę czy są jakieś błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma związanych z tym żadnych błędów :decayed: To jest stworzone z myślą o aso, żeby przy każdej wymianie oleju ustawiali w komputerze interwał z powiadomieniem dla kierowcy o następnej wymianie. Nikt tego nie robi teraz i powiadomienie wyskakuje cyklicznie tak jak podano w instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientuj się i jak podłączysz pod vaga to zmień sobie od razu interwał kilometrów aby nie wyświetlił Ci tego znowu po 10000 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Arek8888 napisał:

Zorientuj się i jak podłączysz pod vaga to zmień sobie od razu interwał kilometrów aby nie wyświetlił Ci tego znowu po 10000 km :)

A powiesz jak to zrobić mniej więcej krok po kroku?  Wielkie dzięki. I sory za spam.  Ale lepiej robić wszystko na bieżąco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to tak: "Licznik" -> "Adaptacja" -> kanał 10 -> wpisujesz nową wartość w zależności jaki interwał chcesz ustawić (przykładowo jak wpiszesz 15 to będzie 15000 km). Mogę dobrze nie pamiętać, robiłem to tylko raz i to ponad rok temu, ale mniej więcej tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim komunikatem jeździłem chyba z dwa miesiące i usunąłem ją przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arek8888 napisał:

Ja z takim komunikatem jeździłem chyba z dwa miesiące i usunąłem ją przy okazji :)

Jakim programem to robisz bo mam vag i vcds.  Na tych bym chciał to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wyzyk83 napisał:

w 99 chyba bez vaga dasz radę

 

Owszem, ale usuniesz pojedynczy komunikat, a interwał zostaje bez zmian. Nie o tym mówimy.

16 godzin temu, Dawidepd napisał:

Jakim programem to robisz bo mam vag i vcds.  Na tych bym chciał to zrobić

"(...)VCDS (dawniej pod nazwą VAG-COM)..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2017 o 14:48, Arek8888 napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to tak: "Licznik" -> "Adaptacja" -> kanał 10 -> wpisujesz nową wartość w zależności jaki interwał chcesz ustawić (przykładowo jak wpiszesz 15 to będzie 15000 km). Mogę dobrze nie pamiętać, robiłem to tylko raz i to ponad rok temu, ale mniej więcej tak to wygląda.

Licznik?  Nie ma takiej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz vaga to instruments

jak vcds lub polski vag to licznik

skasuj jak ci pokazałem na filmiku pewnie domyślnie masz co 15tyś to po co kombinować

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...