Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszki silnika


mareksz82

Rekomendowane odpowiedzi

Musze kupić poduszki silnika. W aso u mnie cena 640 za lewą i 580 za prawą. Na allegro oferty z aso np z Gdańska lub Rzeszowa ceny około 480 za lewą i 430 za prawą. W opisie stoi, że są oryginalne. Skąd taka różnica, czy może są to jednak jakieś zamienniki? Ktoś coś wie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że są to oryginały bo też ostatnio się interesowałem tematem poduszek. Widziałem że te z Gdańska mają dobrą cenę ale chciałem zakupić coś bliżej w razie awarii/niesprawnoaci żeby szybko wymienić i u mnie w ASO powiedzieli mi 640 zł- lewą, i 540 zł prawa.  Ale po rozmowie z panem z ASO (o zniżkach )  udało się uzyskać 12% więc za lewą zapłaciłem 543 zł i 480 zł prawa. Myślałem o używkach  ale za dobrą dać 300 zł to lepiej dołożyć i wziąść nówke a jak tu wyczytałem to TYLKO wchodzi  w grę ORYGINAŁ. Bo zamienniki się nie spisują i szkoda kasy. I mogę potwierdzić że drgania silnika przy wylanych poduszkach a teraz nowych,  To różnica; ;Niebo a Ziemia; ; + do tego jeszcze nowy osób z przodu za 32 zł . Mechanik mówi że silnik poszedł ok. 3,5 cm wyżej, Tak były już zapadnięte.  (Nawet lepiej wchodzą biegi) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...