Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 Avant S-line Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :)
Wiecznie nie miałem kiedy, więc dziś nadrabiam zaległości i przedstawiam Wam swoją A4 w pakiecie 2x sline czyli sline plus.
Silniczek jak na razie seria 2.0TDI 16V BRE

Wyposażenie, gdzie nie ma co za bardzo doposażać bo prawie (tak wiem prawie robi wielką różnicę ;) ) wszystko jest tj.:
- pełna elektryka szyb x4
- el.lusterek + podgrzewanie
- RNS-E
- pełny FIS
- bluetooth fabryczny
- Bi-xenon (niestety nie skrętny :( ) + DRL + CLH + funkcja auto
- czujniki deszczu i zmierzchu
- lodówka w schowku
- pakiet światło
- pakiet schowek
- podgrzewane stołki
- półskóry
- tempomat
- 2x podłokietnik
- dekory kolor piano
- czujniki parkowania tył
- skrzynia 6 biegów
- zawiecha 1BV


Jak na razie nie wiele zmian bo tylko nowy soft do RNS-E + jego spolszczenie, nowe filtry powietrza, paliwa, oleju oraz nowy olej Motul 5W40 8100 X-cess

Z planów na przyszłość:
- zmiana hebli na 320 + 288, które już czekają na założenie :)
- ściema tylnych szyb a może i delikatnie przód by żaden niebieski miś mnie nie wysłał z kwitkiem :)
- wywalenie EGR + kat + nowa mapa silnika
- naprawa czujników parkowania bo piszczą tylko raz przy wrzuceniu wstecznego


Co byście jeszcze zmienili w nim?
 

Będę miał chwilkę to wrzucę więcej zdjęć w tym środka...


20170511_200147.jpg20170507_190905.jpg
 

Opublikowano

Witaj, 

Stylistycznie Jak już front masz w czerni to aż się prosi listwa wewnątrz lamp w czerń no i tylne szyby ściemniaj ;D

Ewentualnie relingi plastidip w tytan lub czerń.

Jakieś ładne kółka na lato np. 19" w graficie/tytanie,

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor

Szyby koniecznie idą do ściemy :D

jaki % dać na tył? Przód też lekko ściemnić dla kontrastu?

Relingi chyba zostawię w chromie tak jak jest, sam grill chyba zmienię na ten z S4 i w ramkę zrobię w tedy w lakier czarny błysk :)

Felgi zostanę przy 18" ale z nimi mam dylemat. Poprzedni właściciel pięknie jeździł po krawęznikach bo ranty wyglądają jak by je szlifierką ktoś przejechał :/ 

Teraz zastanawiam się czy te co mam lakierierować czy sprzedać je, dołożyć trochę i kupić inne, inny wzór. 

Jeśli lakierować to właśnie też myślałem o kolorze grafit, tytan już chyba troszkę za ciemny, chociaż musiałbym to zobaczyć u na foto jak to wygląda :)

Opublikowano

Ja mam pomalowane elementy na czarno zerknij se jak to wygla

Opublikowano

Fajnie doposazona na wstepie. Mi brakuje grzanych luster, aczkolwiek chodza za mna skladane :P

Koszt pelnej renowacji felg to srednio 700zl. Tak jak w moich okolicach, a widze po blachach ze daleko nie masz :P

Szyby przod zrob sobie naj jasniejsza, a Tyl okolo 75%. Zerknij u mnie, ja tak mam. Grafitowe beda dobrze lezec.

Zjedz w dol zawiecha ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, muunv napisał:



Koszt pelnej renowacji felg to srednio 700zl. Tak jak w moich okolicach, a widze po blachach ze daleko nie masz :P

Jak myślisz, opłaca się to robić?

Jak patrzyłem w wielu miejscach, te felgi są warte trochę ponad 1tys.,zastanawiam się czy nie sprzedać ich i kupić jakieś inne? 

 

Godzinę temu, muunv napisał:

Zjedz w dol zawiecha ;)
 

 Eibach czy coś innego? Przy wymianie zawiechy zostać przy ori amortyzatorach?

Nie chciałbym by było sztywno ale i też nie by nie było jakieś miękkie. 

Jeśli by było w komforcie jak na 1bv to było by super :)

Opublikowano

Patrzac na moje felgi, w jakim stanie je kupilem, a jak wygladaja teraz to mysle, ze warto. Bo masz swiadomosc tego, ze sa prawie jak nowe. Prawie bo jednak uzywki :D

Co do zawiechy. Zalezy jak nisko chcesz zejsc. Teraz masz -20mm. Mysle, ze w -30 czy -35mm nie ma sie co bawic i od razu wrzucic -45mm. Ew gwincior :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.