Treść opublikowana przez Rafa(ł)
-
spalanie 2.0T
Cześć. Odświeżę temat z nadzieją,że ktoś mi odpowie na to. Jakie jest realne,rzeczywiste spalanie LPG i PB w tym silniku? Czy ktoś z Was ma już instalacje LPG w tym silniku?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolego, jest dobry gość co ogarnia cały temat elektroniki, tyle,że w Celestynowie pod Warszawą. Dominik Prudziński +48 605 610 006 Zadzwoń do niego i się z nim ugadaj. On to ogarnie bez problemu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lewobrzeżna Warszawa kontra Prawobrzeżna hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ryzgrywamy mecz piłki nożnej?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tak, zgadzam się Maćku z Tobą w 100% :-) Nie ma to jak spocik na świeżym powietrzu :-) A prosos, tego suba w kole masz z Q5? Nie pamiętam czy z Q5 czy Q7 :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja znów odpadam, do piątku auto u lakiernika o ile nie wyjdą jeszcze jakieś kwiatki jak z błotnikiem,że trzeba było szukać innego, drugiego na założenie Jednak za tydzień postaram się być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie byłem tam co prawda ale słyszałem,że polecają parking na tyłach c.h. marywilska na Białołęce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dziś odpadam bo mnie grypa próbuje przełamać Pojawię się za 2tyg.bo przyszły tydz.auto będzie stało u lakiernika. Przynajmniej zderzak nie będzie straszył jak teraz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja planuje być Prośba, mógłby ktoś kto ma wziąć kompa? Znowu padły mi czujniki PDC mimo wymiany 1 czujnika, który był martwy i nie wiem teraz czy znowu jakiś padł czy tym razem gdzieś jakieś zwarcie na wiązce Na słuch nie umiem ocenić czy i który działa a który nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troszkę z opóźnieniem... Co prawda w nie dużej grupie się widzieliśmy na ostatnim spocie ale i tak było całkiem przyjemnie Tak czy inaczej dołączam się do świątecznych życzeń, życząc Wam wszystkim zdrowych, spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, super prezentów pod choinką, zero awarii naszych 0000 , udanej zabawy Sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nadchodzącym nowym 2018 roku Wesołych Świąt! P.s.postaram się z nowym rokiem być częstszym bywalcem na spotach niż tylko 1x w miesiącu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też nie zawsze mogę być bo praca zatrzymuje mimo,że bym chciał być co 1tydz. Spolerować mam już ekran spolerowany bez ściągania ramki ale chcę ją właśnie ściągnąć i wypolerować jeszcze w miejscach niedostępnych. Kupiłem na zamówienie folię matową 3mk bezpośrednio w ich punktach i mając pięknie spolerowany już cały ekran, podjade do nich i mi tę folię założą. Próbowałem kiedyś zakładać folię na telefon to tylko pęcherze mi pod spodem zostały więc by nie tracić 30zł pójdę do nich z całą navi bo i tak montaż gratis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Był bym Ci wdzięczny Bez wyciągnięcia navi nie założę folii na ekran. Wiem,że są specjaliści co potrafią zdjąć cały LCD z windy bez wyciągania radia ale Domin Prudziński już mnie uprzedził,że można bardzo szybko uszkodzić śrubki i lipa. Dlatego wolę samą ramkę zdjąć (śrubki od niej są od dołu więc można też łatwo zgubić) niż cały wyświetlacz. Swoją drogą, jak widzę po fotorelacji Pawła to i z Ciebie taki sam stały bywalec na spotach jak ze mnie co pojawiam się od wielkiego dzwona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bez wyjmaków chyba w żaden inny sposób nie wyjme navi a z kolei nie będę zrzucać schowka a wcześniej lodówki, zmieniarki by wyjąć rnse. Już nie pamiętam, chyba Ty właśnie kiedyś wziąłeś swoje wyjmaki gdy na spocie próbowałem wymienić tunel i był dokładnie ten sam problem z nimi co ja mam teraz,że wejść wejdą ale nie chcą się zatrzasnąć na zaczepach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Klubowicze, czy ktoś z Was miałby pożyczyć na chwilę dosłownie wyjmaki do RNS-e, którymi na prawdę można wyjąć navi? Kupiłem na Allegro wyjmaki ale okazało się,że są do d... bo nie zatrzaskują się i znów powrót do punktu wyjścia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tego nie sprawdzałem. Zobaczę bo może faktycznie cała mata pójdzie na śmietnik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja należę do tej rzadkości bo nie wiedząc czemu nie grzeje mi fotel kierowcy, połączyłem pod kompa i co... czujnik zapodał temp.113st.C :/ Wstępnie ile liczysz sobie za taki czujnik?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolego, piszesz,że wykonujesz maty grzewcze do foteli a czy sam czujnik temperatury, który jest w grzanym fotelu przednim w siedzisku jesteś w stanie ogarnąć?
-
A4 B7 lampy bixenon, błyskają gdy wyłączone
Przejrzałem wszystkie tematy o lampach w B7 i nie ma takiego problemu jak ja mam z błyskającymi bixami. Coś kiedyś gdzieś czytałem (nie koniecznie tu na forum),że powodem może być kończące się żarniki ale nie z kolei nie zaobserwowałem by miały mrygać gdy są włączone a teraz częściej świecą niż drl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli tylko zaczepy są zerwane na ślizgach a cały zderzak dobry to po co go wymieniać? Zdecydowanie taniej wyjdzie po spawać zaczepy i będzie git. Jak miałem kiedyś, dawno temu starego Opla też zderzak zerwałem na słupkach parkingowych. Dałem do spawania zaczepów i trzymał się bardzo dobrze
-
A4 B7 lampy bixenon, błyskają gdy wyłączone
Zapłon wyłączony, kluczyki w kieszeni wyjęte ze stacyjki. Otwieram maskę i jakby w momencie zgaśnięcia światła wewnątrz auta, lampy potrafią raz błysnąć. Wszystkie inne drzwi zamknięte ale nie na zamek centralny
-
A4 B7 lampy bixenon, błyskają gdy wyłączone
Witam Klubowiczów :-) Mam lampy bixy z włącznikiem auto. Od jakiegoś czasu zauważyłem,że lampy potrafią same błysnąć gdy mam otwartą maskę mimo,że nie są włączone. Włącznik świateł ustawiony cały czas na auto. Jakiś pomysł co to za problem? Kończą się żarniki, przetwornice?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też może będę o ile mechanik dziś zrobi mi fure Rolka napinacza od paska klinowego razem z rolką alternatora na śmietnik. Wczoraj zleciał mi pasek w stronę silnika. Auto uziemione, wspomagania brak, ładowania brak. Dziwiłem się co jest,że rano przy uruchamianiu jakby już troszkę mocy na aku brakowało
-
A4 B7 amortyzatory tylne do 1BV
Cześć Klubowicze Kończą mi się amortyzatory tylne w ori zawieszeniu 1BV. Jakie polecacie tak by zachować mniej więcej ten komfort BV żeby nie bardziej twardo. Czy po założeniu nowych amortyzatorów tył nie pójdzie jakoś mocno do góry?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm...pierwszy raz byłem na WNR więc nawet nie wiedziałem,że bywało mniej ludzi Ogólnie spocik bardzo fajny wyszedł Liczę na powtórkę Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sporo było na parkingu pod Auchan, rozjechali się. Pewna część ludzi pojechali na Cargo terminal ale mało było tam ich. Ostatecznie ok.północy pojechaliśmy bo prawie nic się tam nie działo a przynajmniej nie to co powinno