Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Problemy z uruchomieniem silnika po wymienie rozrządu


RiCoTriCo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właściwie nie wiem o co się czepiacie, auta się na zaciąg pali i nie wiem z jakiego powodu ma przeskoczyć pasek?? Wszak przez zaciągnięcie jak i rozrusznik zapalanie auta, polega na wprawienia koła zamachowego w ruch i czy to będzie rozrusznik czy moment obrotu od skrzyni nie widzę różnicy. Chyba, że delikwent włączy bieg wsteczny a pociągnie do przodu :polew: ale to już inna historia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do dyskusji na temat auto na sznurek i heja :tongue4: jest to nie wskazane żeby tak odpalać i istnieje znikome prawdopodobieństwo przy bardzo zużytym pasku że może skoczyć ale to raczej jest nie możliwe, jeśli miał by skoczyć to tak samo nie możesz z piskiem ruszyć bo na pasek przenoszony jest ogromny moment napędowy czemu wtedy nie przeskakuje :decayed: a jak komuś przeskoczył pasek podczas ciągnięcia to niech się wypowie jaka była przyczyna ...... bo ja wiem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny wątek od połowy prowadzony bez sensu, temat ma tytuł ,,Problemy z uruchomieniem silnika po wymianie rozrządu" problem jest w rozruszniku koniec kropka. A ZA SZNUREK TO MOŻNA KROWĘ NA PASTWISKO PROWADZAĆ :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...