Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie domykania szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam taki spory problem z zakodowaniem kluczyka zawsze udawało mi się to bez problemu po odłączeniu np. akumulatora, wystarczyło włożyć kluczyk do stacyjki przekręcić na zapłon przycisnąć jakiś guzik na pilcie i odpalić samochód i wszystko grało, ostatnio musiałem odłączyć aku no i du*a w żaden sposób nie mogę go zakodować i szyby się nie otwierają ani nie zamykają;/  macie jakieś sposoby kilka z forum już przetestowałem no i nic....

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony

Opublikowano

Jeżeli chociaż jeden z podnośników szyb, nie będzie przyuczony do pozycji skrajnych, nie będzie możliwości (komfortowego) otwierania lub zamykania szyb z kluczykiem lub pilotem. 

Zakładam że procedurę przyuczania znasz. :wink:

 

Opublikowano
  • Autor

Możesz opisać?  Może jednak robie coś źle ;/

Opublikowano

1. Kluczyk na zapłon,

2. Przytrzymując ciągle przycisk, opuścić szybę na sam dół,  a następnie przytrzymać jeszcze ok. 2 sekundy,

3. Adekwatnie ta sama procedura w górę.

I tak każdą szybę z osobna.

U mnie w aucie pomogło po odpięciu właśnie akumulatora.

Opublikowano
  • Autor

Mam przednie elektrycze szyby ale od kierowcy mam uszkodzony guzik i zawsze sobie przed wejściem z pilota otwieralem czy wystarczy jak zrobię tak z szybą od kierowcy ?

Opublikowano

Dotyczy to każdej szyby, inaczej nie będzie działać otwieranie z pilota. 

Opublikowano
  • Autor

Przyszła pora na naprawę guzika a z drugiej strony guzik nie działa od zawsze a szyby mogłem zakodować eh;/

Opublikowano
8 godzin temu, Toomaszek napisał:

Przyszła pora na naprawę guzika a z drugiej strony guzik nie działa od zawsze a szyby mogłem zakodować eh;/

Bo mogłeś to zrobić przyciskiem po stronie kierowcy. 

Opublikowano
  • Autor

Przycisk od strony kierowcy nie działa od kupna samochodu, znaczy jak kluczykiem otworzyłem szybę to mogłem ją zamknąć otworzyć się tylko nie da

Opublikowano

Ok., zrozumiałem że nie dziala przycisk z drugiej strony (pasażera) :wink:

Każdy przycisk ma podwójne styki, i może otwierać szybę, a sterownika nie przyuczysz. 

Opublikowano

Nie wiem jak wcześniej, mogły Ci się otwierać szyby kluczykiem, bez wcześniejszego przyuczenia. Chyba że odlaczaleś akumulator przy otwartych szybach, a ich zamknięcie przyciskiem przyuczało sterownik. 

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązałem dziś, mianowicie przytrzymałem guzik na pilocie w stacyjce na zamykanie i zamknołem szybę od pasażera i zamkniętą już od kierowcy i za kodowało się :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam mój problem wygląda tak:

A4 B6 2002r

od paru dni świeci mi się poduszka wczoraj odpiąłem aku aby wyczyscić kostki pod fotelem kontaktem S,U

po podłączeniu ponownym nie działa centralny z pilota (orginalny scyzoryk) po przejechaniu paru km klucyk sam się zaprogramował i otwiera zamyka auto.

Niestety przestał zamykać i otwierać (2el.szyby) i szyber dach.

Próbowałem zakodować trzymając przyciski otwierać zamykać szyby (probowałem nawet z dachem) nic nie działa ktoś podpowie o co może chodzić?

Czy podłączenie VCDS-a moze pomoc?

Edytowane przez Lukaszwariat

Opublikowano

Włóż kluczyk do stacyjki na zapłon opuść szybę do końca ale nie odpuszczaj przycisku trzymaj go tak z 10 sekund. Potem naciśnij w drugą stronę- zamykanie jak się zamknie to też nie odpuszczaj przycisku tylko go trzymaj też z 10 sekund. Potem z drugą szybą. Powinno się zakodować...

Opublikowano
11 minut temu, Robero321 napisał:

Włóż kluczyk do stacyjki na zapłon opuść szybę do końca ale nie odpuszczaj przycisku trzymaj go tak z 10 sekund. Potem naciśnij w drugą stronę- zamykanie jak się zamknie to też nie odpuszczaj przycisku tylko go trzymaj też z 10 sekund. Potem z drugą szybą. Powinno się zakodować...

Włączam zapłon trzymam przycisk otwierania na pilocie i otwieram szybe przyciskiem i tak 10sek, ciagle na zaplonie naciskam przycisk na kluczyku zamykanie i trzymam i zamykam szybe. Tak robilem niestety nie reaguje :(

Opublikowano

NIE NIE na żadnym kluczyku!

Robisz to przyciskiem na drzwiach !

Opublikowano

i zacznij przyciskiem kierowcy pilota nie dotykaj

Opublikowano

Ok po pracy sie tym zajme poinformuje o rezultatach. Dzieki za wsparcie

Opublikowano

Niestety w moim przypadku to nie pomogło,jakies jeszcze pomysly? Dodam ze przed wyłączeniem aku nie było takich problemów 

Opublikowano

Przyciski szyb maja podwójne styki i prawdopodobnie któryś ze styków ruchu do góry nie łączy. Jeżeli problem jest z szybą kierowcy to raczej bez czyszczenia styków przycisków się nie obędzie, bo reszta szyb ma przyciski z dublowane, więc może któryś z zadziała. 

Z praktyki wiem że wystarczy tylko trochę uchylić szybę, a później domknąć i przytrzymać dłużej przycisk i wszystko hula. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.