Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie domykania szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Styki w przycisku oczyszczone,wszystko dziala idealnie ale niestety bez zmian,juz nawet odpinałem aku próbowałem z zapasowym kluczykiem. Jest jakas inna metoda wykonania tego?

I dlaczego kluczykiem się normalnie domykaja dach tez a z pilota nie? 

Edytowane przez Lukaszwariat

Opublikowano

Jeżeli z kluczyka domykają się to teoretycznie powinno i z pilota. 

Nie zauważyłeś może ostatnio słabsze działanie pilota (chodzi o jego zasięg)? W instrukcji jest napisane, że komfortowe otwieranie/domykanie szyb działa, z o wiele mniejszej odległości niż całkowity zasięg pilota, może wzmacniacz antenowy szwankuje, zdarzały się takie przypadki. No i sprawdził bym dla pewności kodowanie komfortu. 

 

Opublikowano

Wrecz przeciwnie zasieg jest bardzo duzy,a z domykaniem walcze siedząc w aucie lub stojąc obok. Domykanie kluczykiem działało cały czas,znikło tylko domykanie pilotem.Tak tez pisalem w jednym z postów o VCDS czy pomoże podlaczenie auta,bo niewiem jak to dziala czy jesli ktos zakodował domykanie z pilota to po odlaczeniu aku mogło zniknąć? No i jak to sprawdzić?

Opublikowano

Teoretyczne jak było zakodowane to nie powinno zniknąć, ale warto sprawdzić. Kodowanie znajdziesz w podwieszonym wątku o modułach komfortu.

A szyby chodzą w "automacie", otwierają /zamykają się bez trzymania przycisku? 

Opublikowano

Zobacze jak wyglada temat kodowania. Za pare dni przyjdzie kabelek i bede testowal.

Jesli masz na mysli przycisk w drzwiach to pierwsze "kilk" szyba idzie w gore/dół trzymajac tak  a "nastepny klik" sama idzie w dol albo w góre to też tak

Opublikowano

Tak o to mi chodziło jeżeli obie szyby tak chodzą to tutaj jest ok. 

Opublikowano

Poczatkowo sterowanie szybą pasazera czasami świrowało,ale jak poradziłeś zeby wyczyscic styki odrazu to zrobilem i dziala bardzo dobrze. Chyba pozostaje nam czekać na kabelek.

Opublikowano

Kabelek juz sie u mnie pojawił udalo mi sie zmienic jezyk zegarow na angielski.a teraz pojawia sie pytanie jak sprawdzic czy tez zakodowac domukanie pilotem?nie moge znaleźć tematu na forum.wszystko wyglada tak jesli dobrze rozumiem,to powinno wszystko byc ok.

15583514012277492761239688038402.jpg

Edytowane przez Lukaszwariat

Opublikowano
1 godzinę temu, Lukaszwariat napisał:

Kabelek juz sie u mnie pojawił udalo mi sie zmienic jezyk zegarow na angielski.a teraz pojawia sie pytanie jak sprawdzic czy tez zakodowac domukanie pilotem?nie moge znaleźć tematu na forum.wszystko wyglada tak jesli dobrze rozumiem,to powinno wszystko byc ok.

15583514012277492761239688038402.jpg

witaj:)

miałem tak samo po odpięciu aku i u mnie ponowne kodowanie załatwiło sprawę, więc spróbuj u siebie ponownie zakodować te same kodowanie:)

Opublikowano

Problem w tym ze mam program ktory niema podpowiedzi a zawarty w nim lcode pokazuje tylko cyfry niewiem co jest co. 

Kliknąłem  wgraj plik z opisem ale niestety przeszukalem wszystkie foldery i niemoge znaleźć pliku odpowiedniego. Program z forum,szukac innego?link ponizej

 

Edytowane przez Lukaszwariat

Opublikowano

tylko czemu u Ciebie pokazuje same 0000 na kodowaniu?

ja zakodowałem te same kodowanie co mi się wyświetliło bez patrzenia w podpowiedzi i wtedy dopiero mogłem przyuczyć te opuszczanie i zamykanie szyb z pilota:)

tyle, że ja wymieniałem silniczki szyb pod składane lusterka..

Opublikowano

A 63351 to nie jest kodowanie?

Skopiowac ten i zapisac?

Opublikowano

Dzieki za podpowiedz e jeszcze jak bym wiedzial jak to zapisac mam sumowac funkcje np 1+2=3 i wpisać w kodowaniu kod 03? I dlaczego u mnie jest kod 0000?

Opublikowano

WSC to nie jest kodowanie a workshop code, czyli kod warsztatu ASO...

U Ciebie kodowanie jest teraz wyzerowane ? 

Musisz sobie od nowa utworzyć kod z tych wartości które Ci podałem w linku.

I tak to działa na zasadzie sumowania, także kalkulator na pulpit, zsumuj wartości i wpisz w kodowaiu i zaakceptuj... 

Opublikowano

Po wpisaniu sumy tych wartości wychodzi 00255 zatwierdzam i wychodzi mi takie coś.i nic wiecej sie nie dzieje. Jak wejde w kodowanie to ciagle jest 00000. Cos jest nie tak?

 

15583735614663217911289760298118.jpg

Opublikowano

Wszystko ustawilem wszystko tak jak bylo w instrukcji instalacji. VCDS lite tak samo reaguje

Opublikowano

Walczyłem walczyłem i wywalczyłem...

Błędy początkującego.

Próbowałem kodowanie i program tak reagował.

okazało się jak wszedłem w adaptacje kanał 62 wpisałem wartości szyby ożyły.

P.s. pojawiły się selektywne otwieranie drzwi i zamykanie drzwi przy prędkości...

plus jedna dziwna rzecz na wyświetlaczu jak mam otwarte drzwi pokauję mi że to drzwi pasażera,dlaczego?

Wszystkim którzy się udzielili w temacie bardzo dziekuję!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.