Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

alarm przy 0:28 z czego wynika? EGT? boost ?

Drugie pytanie - z ciekawości, bo z doświadczenia wiedziałeś że może Ci wyjechać (nie cisnąłeś do oporu jak zbliżałeś się do ciężarówki) -> z ilu hamowałeś? po słupkach i biorąc pod uwagę, że film ma 30kl/s wychodzi mi, że miałeś 54 km/h więcej niż przewiduje limit (jeśli to autostrada?). Ja bym ten film z youtuba wywalił zanim znajdzie się "życzliwy"...

Opublikowano
  • Autor

przy 0:28 coś tam w telefonie pikło , ;)

filmik był po to aby ostrzec innych jakie sytuacje głupie mogą wyjść. Dlatego zawsze jak wyprzedzam takie zestawy to nie przyśpieszam, chyba że już koło nich jestem.

Masz rację , życzliwych nie brakuje :D 

Opublikowano

Jadą w tym roku nad morze miałem takich sytuacji kilkanaście :/

Opublikowano

Piękne auto! nie potrzebnie tu zagadałem bo zazdrość mnie teraz zżera

Opublikowano

Piękna , !!!!!

I felgi które może sam założę

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I parę foteczek na dobranoc ;)

 

_DSC0008.JPG

_DSC0012.JPG

_DSC0017.JPG

Opublikowano

ładniutka :) mogłem szukać 3.0 V6 :P bo z 2.0TFSI na stage3 więcej niż 330KM nie wypluje :P a w 3.0 V6 taki potencjał :)

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze tył  :);)

 

 

466564.jpg

Opublikowano

Siema i jaki zestaw klep zakładasz?:wink:

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, sajmon136 napisał:

Siema i jaki zestaw klep zakładasz?:wink:

Rozwiń Szymon, bo nie złapałem :facepalm:

Opublikowano
2 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

Rozwiń Szymon, bo nie złapałem :facepalm:

 Jakie hamulce na przód zakładasz?:D

Opublikowano
  • Autor

Hamulce na razie ori. Robia robote, auta nie upalam, to zdaja egzamin. Raz musialem hamowac szybciutko z 270 to okolo 90 i nie bylo problemu. W przyszlosci pomysle nad czyms wiekszym, ale puki co to fundusze male. Chcialbym jeszcze kola na nastepny sezon kupic 20", ale w dalszym ciagu nie wiem co. Nie wiem czy nie pozostane przy rotorach, bo coraz bardziej mi sie podobaja. 

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze pare fotek, co by bylo co ogladac ;):) 

 

 

_DSC0010.JPG

_DSC0011.JPG

_DSC0015.JPG

_DSC0018.JPG

_DSC0019.JPG

_DSC0023.JPG

Thumbs.db

IMG_20170806_183139.jpg

Opublikowano

Wyłącz date i lampe błyskową następnym razem,  będzie lepiej :wink:

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano
  • Autor
Dnia 11/08/2017 o 04:49, TOM3K napisał:

Wyłącz date i lampe błyskową następnym razem,  będzie lepiej :wink:

Zrobie jak mowisz i zobaczymy. Ale powiem Ci szczerze, ze lampa chyba byla wylaczona z tego co pamietam ...  moze slonce za silne bylo, nie wiem...

Opublikowano

widać ze zdj jest z lampa [emoji6]

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Dnia 10/07/2017 o 19:50, Ogi napisał:

Po wywaleniu katow nie wali ci z wydechu ?? Pytam bo sam wlasnie sie zastanawaim co z tym fantem u siebie zrobic.

Nie , nie jest zle. Jak jest zimny to troszke poszumi, ale to chwila i jest ok. Przy bucie ladnie auto slychac, jak sie jezdzi normalnie i spokojnie to praktycznie jak seria. 

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano
  • Autor

A tak się odpychamy :kox:

 

 

 

Opublikowano

Na rezerwie widać lepiej auta jeżdżą hehe? jak wrażenia  po programie?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 02/06/2017 o 05:07, skrzypul napisał:

Mam stage 2 na małym kółku kompresora. 450KM 520NM

Jest dobrze ale w upalne dni słabo z mocą. Po montażu coolera wodnego np. od APR i podmiance katalizatorów na luźniejsze auto jeszcze lepiej będzie reagować na gaz i nie będzie się tak mocno gotować.

Jest to jednak ciężka krowa i te +30KM i +50NM dobrze daje się wyczuć.

Może na przyspieszeniu do 100 zbytniej różnicy nie ma między stage2 a 3 ale w ruchu codziennym znacznie żwawsze się zrobi.

Jak masz czas na dobywanie gratów to szukaj coolera.

pozdrawiam

Wymiana coolera (REVO) doszla do tego stage 2 i downpipy - moc dostepna w kazdych warunkach pogodowych ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.