Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Andrzej bierz takie ( pomimo ceny ) ⤵

 

e4fb87c8594222408123fdd2d943b5be.jpg

Opublikowano
11 godzin temu, grand116 napisał:

a4 s4 to to samo 

A nie ma szerszych nadkoli? w s4 b6 z tego co pamiętam szersze były i zderzak tylny nie pasował do normalnej wersji.

Opublikowano
32 minuty temu, ZS$zajba napisał:

A nie ma szerszych nadkoli? w s4 b6 z tego co pamiętam szersze były i zderzak tylny nie pasował do normalnej wersji.

 a4 s4 to samo rs4 szerszy

moze cos takiego

View Post
Rohana RC7's 20x10 ET33 on 255/30's. Full stasis suspension lowered 1.5-2in. Zero clearance issues, should have gone 265/30's in restrospect 
 
wol_error.gif  
29080157341_7e169f038b_k.jpg
 
wol_error.gif  
28539105133_c806381b7c_k.jpg
 
wol_error.gif  
29080155211_62c5fb5fb2_k.jpg
 
wol_error.gif  
29124654086_403d4ec5a2_k.jpg

Did you have to use a spacer for the front wheels?

Edytowane przez grand116

Opublikowano

Witaj, 

Wszystko zależy od tego jaki budżet przewidujesz na kółka + gumy.

Jeśli chcesz wrzucić bezpieczny setup na 20" i mieć pewność, że nic nie będzie przycierać proponuję 9 x 20 ET35.

Powinno być idealnie.  Gumy do tego rozmiaru sugerują 245/35/20

Nie wiem czy jest sens ładować się w 10" szerokie do S4.

Zerknij poniżej:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/350903-The-Ultimate-B8-B8-5-Wheel-Fitment-Discussion/page99

PS. A co powiesz na takie do S-ki ;D ? (pierścień centrujący musiałbyś z 73mm na 66,6mm wrzucić)

https://xfelgi.pl/felgi-avus-ac-m06-9x20-5x112-et35-blk

Pozdrawiam

Opublikowano

Oponki to raczej 255/245/30/20 a 35 to raczej na 19" opona 255/30/20 jest najbardziej wiarygodna jeśli chodzi o licznik / faktyczna prędkość

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moja eSa dostała nową gębę :D 

 

 

 

ddwdw.png

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano
W dniu 3.09.2017 o 12:15, grand116 napisał:

Oponki to raczej 255/245/30/20 a 35 to raczej na 19" opona 255/30/20 jest najbardziej wiarygodna jeśli chodzi o licznik / faktyczna prędkość

Producent przewidział 255/30/20

Opublikowano

Ryjek piękny teraz !

Powiedz mi skąd napis quattro zapożyczyłeś i jak z montażem ? ; >

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Maggot napisał:

Powiedz mi skąd napis quattro zapożyczyłeś i jak z montażem ? ; >

Niestety , napis QUATTRO jest przyklejony, montaż akurat tej wersji tego emblematu jest do d*py ... 

Opublikowano
5 godzin temu, Maggot napisał:

Ryjek piękny teraz !

Powiedz mi skąd napis quattro zapożyczyłeś i jak z montażem ? ; >

 Tu masz http://allegro.pl/logo-quattro-znaczek-emblemat-grill-napis-audi-i6979948126.html

Opublikowano
7 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Moja eSa dostała nową gębę :D 

 

 

 

ddwdw.png

Wygląda genialnie!

Opublikowano
W dniu 2.10.2017 o 17:20, grand116 napisał:

Dzięki wielkie !

Sam kiedyś chciałem wrzucić to do swojego ale nie widziałem wtedy takich aukcji .

 

Do autora tematu - dawaj więcej fotek tego ryjka, w lepszym świetle i pod kątem, bo jest kozak :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I jeszcze pare fotek przy zmienie przodu :) 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.png

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Opublikowano

Hamulce juz zrobione?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, grand116 napisał:

Hamulce juz zrobione?

Jeszcze nie, przed sezonem, gdzieś na wiosnę ogarnę hamulce i felgi nowe. Co sądzicie o brembo 265mm X 34mm 8 tłoczkowe na przód ?

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano

Lepsze będą 365mm :wink:

Opublikowano

zarąbiaszko wygląda ten gryll :D

Gdzie go dorwaleś? Sam szukałem do swojej b8 i cięzko znaleść coś z dobrą jakością wykonania :facepalm:

Póki co czekam na przesyłkę od Pana Chinczyka... zobaczymy co będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, Veiru napisał:

zarąbiaszko wygląda ten gryll :D

Gdzie go dorwaleś? Sam szukałem do swojej b8 i cięzko znaleść coś z dobrą jakością wykonania :facepalm:

Póki co czekam na przesyłkę od Pana Chinczyka... zobaczymy co będzie :kox:

Dzieki, 

Ja kupowalem na xeonz.uk. Wykonanie dobre, Ladnie wszystkie zaczepy podchodza, zadnego rezania. Troche sam zanczek ringi audi nie bardzo orginal podchodzi, dlatego najlepiej zamowic jaki sie chce , czy czarny czy chrom. Ja jeszcze bede chrom dokupowal bo jednak chyba chrom wstawie i zobacze jak bedzie wizualnie. 

Opublikowano
59 minut temu, _Andrzej_ napisał:

Dzieki, 

Ja kupowalem na xeonz.uk. Wykonanie dobre, Ladnie wszystkie zaczepy podchodza, zadnego rezania. Troche sam zanczek ringi audi nie bardzo orginal podchodzi, dlatego najlepiej zamowic jaki sie chce , czy czarny czy chrom. Ja jeszcze bede chrom dokupowal bo jednak chyba chrom wstawie i zobacze jak bedzie wizualnie. 

Serio od xeonz.uk? Ciągle śledziłem ich oferty i wszystko warte uwagii "out of stock".. mieli tylko Full chrom Ale on by mi nie podpasowal do niczego :P

Chromowane ringi chyba lepiej będą się prezentować :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.