Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja S4 B8 upragniona :)


_Andrzej_

Rekomendowane odpowiedzi

No niby te kwadraty mają zaznaczone, ale nic się nie dzieje :( 

Drugi taki sam tylko końcówka 793 P

IMG_20180524_175333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmienialiśmy w b8 taty lusterka to też sterowniki miały pełne kwadraty i nie ruszyło składanie, ale podmieniłem na sterowniki na wyższe i ruszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z końcówką H i działało bez problemów po zakodowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się że sterowniki nie te , no bo już wszystko robiłem i nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUSTERKA DZIAŁAJĄ !!!  

Od razu piszę co robiłem źle... błachostka , a jednak

W zielonym menu zaznaczyłem lusterka ale nie zrestartowałem systemu i tutaj był problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód obejrzany na żywo i co ważniejsze Andrzej mnie przewiózł.

Jestem pod mega wrażeniem.

Samochód mega przyspiesza i ten dźwięk  ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, arturek986 napisał:

Samochód obejrzany na żywo i co ważniejsze Andrzej mnie przewiózł.

Jestem pod mega wrażeniem.

Samochód mega przyspiesza i ten dźwięk  ?

Pozdrawiam

Wyobraź sobie, że wewnętrzne lusterko ma tylko   3 piny, także szykuje się więcej rezania :D 

Edytowane przez _Andrzej_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly update, jeszcze pocudowalem :D

 

_DSC0032_thumb_JPG_a79f6151002ab3f704b756badf4c56e8.jpg_DSC0037.JPG.3dd69530b53ae757db1ffdfd4eb713dd.jpg_DSC0051_thumb_JPG_e58da0095ba203f81218bbfe2e8145bb.jpg_DSC0052.JPG.db1c772067025df887588074a4491ec0.jpg_DSC0055_thumb_JPG_d8650cc8a40950672f3cc7906dbdd31c.jpg_DSC0062_thumb_JPG_5008750e0793c15a46785880a2172579.jpg_DSC0067_thumb_JPG_b86d40816cd3108c70639fd86c44195c.jpg

 

 

Edytowane przez _Andrzej_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyreguluj sobie maskę na gumach żeby poszła lekko w dół ? Od spodu maski są i jak lekko chodzą to nawet palcami ruszysz ?

Zerzak C+ tak robi robote że, aż do S4 musiał wpaść, masakra ?

S4 C+ ?

Grill’a nie chciałeś z czarna ramka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wyreguluje. Zderzak od s4 średnio mi się podoba. Z czarną ramką próbowałem, ale zlewa się wszystko za mocno. S4 ma te gratki jakieś takie zalepione i nie pofoba mi się to. Od C+ ładniej jest wyprofilowany. Kratki też w black piano pomaluje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo teraz to tak, z competition ten grill się dużo lepiej prezentuje. Nie chcesz sprzedac grilla o ski? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, grilla i zderzaka od eSy nie sprzedaje, bo moze mi sie kiedys znudzi to sobie zmienie. Mam gdzie trzymac to niech leza graty, niech czekaja na lepsze czasy ;) 

Takie rozne opcje :) 

 

10 (1).JPG

Edytowane przez _Andrzej_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze z przodem mniej wiecej ogarniete, wraca temat hamowania. Trzeba swapa zrobic bo cos te moc musi zatrzymac, a juz troszke za dlugo z tym waznym swapem czekam.

Przod , wiadomo od SQ5 380. Ale co z tylem? Co tam mozna zamontowac? Bo te 330 jakos nie tak beda jak z przodu tak duzo wpadnie.

Gdzies czytalem ze @Dev kiedys cos tak kombinowal, przedluzal jazma czy cos zeby chyba pod 354 tarcze wstawic? Dobrze pamietam?

Jezeli chodzi o przod to zaciski 380 - to jest juz zaklepane. Tarcze - czy ORI czy zimmermany tez robote zrobia (te drugie tansze, ale czy tez jakosciowo dobre?) ? Czy pelne, czy nacinane, wiercone, czy jakie tam jeszcze? Wiercone fajnie wygladaja, no ale o wyglad nie tylko chodzi, TO MA HAMOWAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju :D moje zdanie znasz :D i wiesz jak byś chciał się pozbyć grila to tak się składa że własnie szukam takowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie jak narazie na błotniku V6T  .... B8.5 ehhhhh gratuleje  :) już jechałbym na mape :) byłoby więcej ale nigdy za mało :) pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/4 mili na lotnisku w Makowicach. d*py nie urywa, ale zle tez nie jest. Byl to moj pierwszy raz w takiej zabawie, takze poprawke na to tez trzeba wziasc.  Czas 12.599

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...