Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dnia 15/08/2017 o 10:40, Piotr Czarnojan napisał:

Na rezerwie widać lepiej auta jeżdżą hehe? jak wrażenia  po programie?

Piotr, no co tutaj duzo pisac, auto zapi.....ala az milo :grin:

Opublikowano

dobrze, że od razu się zdecydowałeś na dodatkowe chłodzenie. Moc mocą ale w upalne dni jeździsz bez stresu:)

Teraz eSka jeździ jak powinna ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

 

11 minut temu, skrzypul napisał:

dobrze, że od razu się zdecydowałeś na dodatkowe chłodzenie. Moc mocą ale w upalne dni jeździsz bez stresu:)

Teraz eSka jeździ jak powinna ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

 

Wiedziałem że prędzej czy później do tematu trzeba będzie wrócić, dlatego wolałem od razu założyć, żeby już to mieć z głowy. Teraz moc w każdych warunkach dostępna i nie ma żadnej ucinki, bo się coś zagrzeje ;) 

Opublikowano

Witaj,

Rozsądna decyzja z tym coolerkiem ;D

BTW. Nie tylko się to odpycha ale i brzmi świetnie,

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano

Teraz  wiadomo jakie będzie next auto za 3 lata ?

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, Piotr Czarnojan napisał:

Teraz  wiadomo jakie będzie next auto za 3 lata ?

Cos z 4.0 TFSI ... ? :D  

Opublikowano
  • Autor

Pomoglby mi ktos ustalic numery czesci do S4 B8 (3.0 TFSI) CGWC. Chodzi mi o wszystkie filtry jakie podlegaja wymianie, oprocz filtra powietrza ....

Opublikowano
Dnia 17.08.2017 o 19:10, _Andrzej_ napisał:

Cos z 4.0 TFSI ... ? :D  

4 to może za wiele Ale takie s4 już tak ?

Opublikowano
  • Autor

Czy ktos z szanownych Forumowiczow mial do czynienia z tymi grillami? Chodzi mi glownie o jakosc wykonania? Mozna sie pokusic , czy lepiej w ori zainwestowac ? 

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-rs4-s4-a4-b8-lift-x-uk-quattro-i6921043463.html

 

 

Opublikowano
  • Autor

@Dev czy to Ty ogarniasz hamulce ? 

Opublikowano
37 minut temu, _Andrzej_ napisał:

@Dev czy to Ty ogarniasz hamulce ? 

zwykle

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Dev napisał:

zwykle

To daj jakiegos maila , bo mam sprawe 

Opublikowano
28 minut temu, _Andrzej_ napisał:

To daj jakiegos maila , bo mam sprawe 

693456699

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Dev napisał:

693456699

Problem jest ze nie mam mozliwosci zadzwonic. Dopiero za okolo 3 tygodnie. Dlatego musze sprawe zalatwiac mailowo. Jak wroce do domu, chcialbym zeby bylo juz wszystko gotowe. Moge napisac do Ciebie na maila z Twojej strony internetowej ? 

Opublikowano
  • Autor

Wstawiał ktoś u siebie coś podobnego? Może mi ktoś napisać opinie o tym zamienniku ? Czy warto się pakować w ten grill czy lepiej szukać ori ?

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-rs4-s4-a4-b8-lift-x-uk-pdc-black-i6921060254.html

 

 

 

Opublikowano
5 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Wstawiał ktoś u siebie coś podobnego? Może mi ktoś napisać opinie o tym zamienniku ? Czy warto się pakować w ten grill czy lepiej szukać ori ?

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-rs4-s4-a4-b8-lift-x-uk-pdc-black-i6921060254.html

 

 

 

http://www.xenonz.co.uk/store/p460/AUDI_A4_B8.5_2012__to_RS4_front_grill_"gloss_black_QUATTRO"_.html ja kupowałem,ż tej strony jakoś ok  będę montować u sb za jakieś 2tyg jak poskladam  całe auto

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Piotr Czarnojan napisał:

http://www.xenonz.co.uk/store/p460/AUDI_A4_B8.5_2012__to_RS4_front_grill_"gloss_black_QUATTRO"_.html ja kupowałem,ż tej strony jakoś ok  będę montować u sb za jakieś 2tyg jak poskladam  całe auto

oo, dzieki, to jest to samo a widac ze taniej nawet, ile za przesylke Cie wyszlo ? 

 

Opublikowano
12 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

oo, dzieki, to jest to samo a widac ze taniej nawet, ile za przesylke Cie wyszlo ? 

 

Tak taniej  bo teraz mają jakaś promocję  i u mnie też wyszło prawie 1400 a przesyłka była gratis bo jeszcze pralek więcej grantów dla znajomych

Opublikowano
  • Autor

Wroce do tematu felg. 

Planuje zakupic felgi 9  J 20" tylko jakie ET? Tak zeby byly na rowno z blotnikiem lub ciutke sie chowalay. Tak zeby dowodu nie zabrali.

Bardzo prosze o pomoc wlascicieli aut ktorzy u siebie montowali. Nie wiem czy A4 B8.5 sie rozni od S4 B8.5 jezeli chodzi o to?

 

Opublikowano

a4 s4 to to samo 

http://uniwers.vot.pl/et/   tu możesz sobie porównać standardowo powinno być et35 9j myśle że 32 spokojnie wejdzie oponka 255 30 20

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/332328-***-OFFICIAL-B8-A4-Wheel-Gallery-***/page90 a tutaj zdjęcia i rozmiary jakie zakładają do a4s4

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/350903-The-Ultimate-B8-B8-5-Wheel-Fitment-Discussion/page167

śmiało można zakładać 10j x 20 et 40-45

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.