Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, YoGi1984 napisał:

Ładnie, pogratulować! 12,5 takim klockiem i jak sam mówisz pierwszy raz to rewelacja

Do tego jeszcze bylo goraco, a to nie bardzo pomaga ;) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł rotorek, zakupiony tutaj od kolegi z forum. 19 Cali 9J ET33    :D

 

 

_DSC0046.JPG

_DSC0047.JPG

_DSC0049.JPG

_DSC0051.JPG

_DSC0062.JPG

Opublikowano

To już pakiet zima wpadł na pokład??? :gicior:

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Adam87 napisał:

To już pakiet zima wpadł na pokład??? :gicior:

Nie, lato jeszcze :D 

Opublikowano
2 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

Nie, lato jeszcze :D 

To w zachodnio-pomorskim zima później przychodzi:wink: ???

Opublikowano

Fajny zderzak spaprany tym dennym grilem :thumbdown:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

 Zostały wymienione heble wreszcie. Przód 380mm od SQ5 , tarcze i klocki ORI. Tył normalnie 330 mm i tarcze i klocki TETARa. Już okolo1000 km przejechane, hamulce bajka, teraz dopiero to hamuje, wierzcie na słowo. Przy okazji olej wymieniony i cały płyn hamulcowy ?

 

Poniżej mini relacja z przeprowadzonych prac, zdjęcia trochę nie po kolei ??

 

 

 

IMG_20190414_192426.thumb.jpg.f19e0e9493468ccc10c28d0d2f8a7754.jpg

IMG_20190414_205735.thumb.jpg.d6cffcef5fb13216039c4c9a1490784b.jpg

IMG_20190414_205155.thumb.jpg.344d9e1da498901eb63b7f2edab12839.jpg

IMG_20190414_142642.thumb.jpg.977aa6799052b561141df888cd66b5db.jpg

IMG_20190415_100401.thumb.jpg.534aa354123390ac0eea05e83d3000ae.jpg

IMG_20190415_095147.thumb.jpg.f8edae82d2f82875bcbef15cb81b46d4.jpg

IMG_20190414_151402.thumb.jpg.13c9cfab6769027ef97e510cf718d880.jpg

IMG_20190415_121828.thumb.jpg.54099f73dd4739aad150ad05068ea5d1.jpg

IMG_20190414_144810.thumb.jpg.0314367a5c2021553a5e9b99fe618877.jpg

IMG_20190415_192515.thumb.jpg.8d15109a81d32e7fb37f52b0e1dbfed0.jpg

IMG_20190414_171959.thumb.jpg.8cb84f070ccecf0a4063b11b18f350c9.jpg

IMG_20190415_183007.thumb.jpg.15abf7da02f875404cd67bec658347c0.jpg

IMG_20190414_165516.thumb.jpg.7c9f20238d64ed10b9dfb347df90c5e2.jpg

IMG_20190415_124517.thumb.jpg.92151d771442c6976ad52938ba983b08.jpg

IMG_20190414_192300.thumb.jpg.f4aec1cd1cc64ad204ffa23bc1756850.jpg

IMG_20190414_191754.thumb.jpg.778ad2c8f94d4b6271894ec08c49fef4.jpg

IMG_20190415_183017.thumb.jpg.bd59733c205377c9cb8bd8fd09ba0d44.jpg

Opublikowano

Hebel konkret. Różnica jest prawda :)? 

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, Gibons napisał:

Hebel konkret. Różnica jest prawda :)? 

Jest i to bez porownania, pieknie hamuje ? Teraz gwint KW V3 wleci i potem wydech i na razie chyba przerwa ... 

Opublikowano
4 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

Jest i to bez porownania, pieknie hamuje ? Teraz gwint KW V3 wleci i potem wydech i na razie chyba przerwa ... 

I potem pisz mi pw jak sprzedajesz ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.07.2019 o 12:03, Gibons napisał:

I potem pisz mi pw jak sprzedajesz ?

Nie ma takiej opcji ;) , poki co ?

Opublikowano
  • Autor

Jednoetapowa korekta z powloka 9H CARBONQ wpadla :) 

 

1.jpgIMG_20190403_191803.jpgIMG_20190403_194652.jpg

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Co się stało ze zderzakiem competition?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Co się stało ze zderzakiem competition?

Lezy w garazu i czeka na malowanie w odcien auta, bo jednak dalo sie zauwazyc, po dokladnych ogledzinach ze kolor sie roznil. .

Opublikowano

Fakt, potrafi to irytować

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

2,5 miesiaca czekania , ale wreszcie sie doczekalem :D  

 

IMG_20190919_000956_563.jpg

IMG_20190919_000956_557.jpg

IMG_20190919_000956_558.jpg

Opublikowano
5 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

2,5 miesiaca czekania , ale wreszcie sie doczekalem :D  

 

IMG_20190919_000956_563.jpg

IMG_20190919_000956_557.jpg

IMG_20190919_000956_558.jpg

Zakładaj i wypełniaj już powoli umowę. Pisz kiedy mogę być po auto :p

Opublikowano
W dniu ‎18‎.‎07‎.‎2019 o 03:16, _Andrzej_ napisał:

Jednoetapowa korekta z powloka 9H CARBONQ wpadla :) 

 

1.jpgIMG_20190403_191803.jpgIMG_20190403_194652.jpg

Ale efekt:shock3:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Wandej napisał:

Ale efekt:shock3:

Na zywo lepiej, fotograf ze mnie marny, ale postaram sie zeby ktos kto ogarnia, porobil lepsze fotki , a juz auto bedzie na glebie to mysle ze efekt bedzie jeszcze lepszy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.