Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 AHU złącze elastyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanko do forumowiczów , złącze elastyczne w mojej a4 b5 avant 1.9 90 km AHU wyzionęło ducha :D I tak się zastanawiam czy zamiast kupować samo złącze i spawać nie lepiej zakupić coś takiego jak na zdj poniżej i tu takie dodatkowe pytanko czy dobrze myślę i tam nie ma katalizatora tylko pusta rura i dodatkowo jakie korzyści są z ewentualnego pozbycia się KATA może ktoś usuwał w takim silniku jak mój , daje to coś czy tylko sprawia że będę jechał w czarnej chmurze :D

2f79ac0c4f11b3414183ec43b0dc.jpg

Opublikowano

Kolego, ja mam takie coś, kupowane od kolegi to z forum i do dziś (minęło 2 lata) zero problemu. A czy to coś daje...  nie :)

Opublikowano

Katalizatory w B5 są już wiekowe i w dużym stopniu mogą być zapchane, ja uważam że warto wymienić kata na rurę. U siebie też mam taki jak na zdjęciu w pierwszym poście, po montażu ciut lepiej słychać turbine

Opublikowano

Na samej puszce ładnie słychać jak turbo gwiżdże, na tej rurze będzie tak samo.
Ja też mam ten łącznik do wymiany, kograman moze pamiętasz od kogo kupowałeś ten łącznik?

Wysłane z OP3T

Opublikowano

Hmm, ciężko będzie, ale poszukam

Opublikowano
  • Autor

Panowie jak już tak zmieniam to co myślicie o zaślepieniu EGR czytałem trochę i wynika z moich obserwacji że jedyny minus to głośniejsza praca i wolniejsze nagrzewanie się silnika , znalazłem coś takiego http://allegro.pl/zaslepka-egr-1-9tdi-1-9td-vw-audi-seat-ford-i5047072338.html#thumb/2 

czy wystarczy po prosu wstawić te zaślepki tak jak na zdj i tyle czy trzeba zaślepiać jeszcze jakieś węże od podciśnienia i zmieniać coś w oprogramowaniu kompa bo info w internetach jest dość niejasne :D

Opublikowano

W moim przypadku EGR jest cały czas zamknięty (nie otwiera się, więc albo tak się zasyfił albo mam niesprawny N18, bo nie zaślepiałem go). Silnik pracuje dość miękko, nie głośno. Faktycznie narzekam na dość długi czas nagrzewania się, ale tylko zimą, bo w obecnych warunkach po 4-5 km jest już praktycznie rozgrzany. Jeśli chcesz go zaślepiać to wystarczy, że założysz te zaślepki, a wężyk zdejmiesz z grzybka EGR i zaślepisz np. śrubką. W Twoim roczniku oprogramowania nie trzeba tykać.  Osobiście preferuję zlikwidować wszystkie wężyki podciśnieniowe dotyczące EGRa wraz z zaworkiem N18 i poprowadzić podciśnienie tylko do N75.

Opublikowano
  • Autor

Pany przyszło do mnie to cudo jak z linku wyżej z alledrogo niestety miałem wypadeczek noga w gipsie i trapi mnie pytanko łącznik elastyczny w tym nowym cudenku jest o połowę mniejszy niż oryginał nie mam możliwości wykrecenia starego i przymiarki bo jestem niesprawny czy ktoś to zamawial, pasuje to bo chodzi mi o to ze jak będzie lipne to mam 14 dni na zwrot :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.