Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nakładki w planach :decayed:

Opublikowano

I  po co to wszystko jak i tak zostaje stary 10-cio letni złom . Szkoda mi takich ludzi

Opublikowano

Na chwilę obecną auto ma niecałe 7 lat. Złom, żal, hmmm chyba nie to forum :thumbup1:

Opublikowano

Bo trzeba mieć fantazję :D

Opublikowano
Godzinę temu, YORG110 napisał:

I  po co to wszystko jak i tak zostaje stary 10-cio letni złom . Szkoda mi takich ludzi

Komornik pod nowym nickiem :decayed: czułem że gdzieś tu być musi :grin:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
2 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Komornik pod nowym nickiem :decayed: czułem że gdzieś tu być musi :grin:

:grin:

Opublikowano
38 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Komornik pod nowym nickiem :decayed: czułem że gdzieś tu być musi :grin:

Reinkarnacja :evil2:

 

Opublikowano

Możecie jakieś zdjęcia zrobić tych klamek podswietlanych z a8? 

Opublikowano

12 zdjęcie na pierwszej stronie (taka dłuższa sesja)

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, MaciekPL napisał:

Możecie jakieś zdjęcia zrobić tych klamek podswietlanych z a8? 

Jak najbardziej , tak to wygląda 

b583e8800bfbcaa2med.jpg

0a44ed3436016705med.jpg

d94a655327faaea9med.jpg

Opublikowano

Dzięki wielkie , fajnie to wygląda. Będzie trzeba pomyśleć z czasem az skończę zaczetę tematy :wink:

Opublikowano

Z bidy A4 podróbka  na S4 no kur... nie wytrzymam i jak tu nie żałować takich ludzi , 

Opublikowano
3 minuty temu, YORG110 napisał:

Z bidy A4 podróbka  na S4 no kur... nie wytrzymam i jak tu nie żałować takich ludzi , 

Kolega z pasji i zamiłowania do marki robi z "bidy" wypasioną fure ala s4, aż januszy oczy bolą paczeć, skunt on na to wzioł piniondze kurłaaa! :D

Opublikowano
56 minut temu, qlimazz napisał:

Kolega z pasji i zamiłowania do marki robi z "bidy" wypasioną fure ala s4, aż januszy oczy bolą paczeć, skunt on na to wzioł piniondze kurłaaa! :D

Hehe zaczyna się...

Proponuję urwać to na starcie zanim 4 strony koledze zasyfimy :wink:

Jakoś zawsze odmienna strona nie posiada swojego tematu ...

A szkoda :decayed:

 

Opublikowano
59 minut temu, krystian3769 napisał:

Hehe zaczyna się...

Proponuję urwać to na starcie zanim 4 strony koledze zasyfimy :wink:

Jakoś zawsze odmienna strona nie posiada swojego tematu ...

A szkoda :decayed:

 

racja koleszko chętnie bym zobaczył :kox:

 

Opublikowano

celem przeróbki nie jest zrobienie z a4 - s4, dlaczego to robimy?? po prostu to lubimy, a bide YORG110 to masz w głowie

Opublikowano
27 minut temu, marcin_o23 napisał:

celem przeróbki nie jest zrobienie z a4 - s4, dlaczego to robimy?? po prostu to lubimy, a bide YORG110 to masz w głowie

Nie będę z tobą się przemawiał co i dla czego bo nie jesteś na moim poziomie , a swoje zdanie napisałem i dalej twierdzę , że odstawiasz wiejski tuning

Opublikowano

bardzo dobrze że chociaż jedną mądrą rzecz napisałeś, że nie jestem na twoim poziomie, ulżyło mi :buahaha:, koniec nic nie wnoszącej do tematu paplaniny :facepalm:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Panie Mariuszu coś Pan działa przy aucie? Widziałem na troopie jakieś nowe kółka, eibach wleciał? Jakieś fotki by się przydały ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.