Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima załącza się przy prędkości 15km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej Koledzy. Może ktoś się spotkał z takim problemem. Klima załącza się po przekroczeniu 15km/h. Kompresor się uruchamia dokładnie w momencie zamykania centralnego zamka. Z tego co pamiętam to właśnie taka jest prędkość uzbrajania centralnego przy użyciu VCDSa. Na postoju klima nie chodzi mimo zwiększania obrotów np do 1500.  Warunkiem uruchomienia klimy jest przekroczenie 15km/k. Poniżej tej prędkości klima się wyłącza :( Nie mam pomysłu o co chodzi.

Opublikowano

Wcześniej działało normalnie ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Chyba nie. To auto sąsiada. Skarżył się że klima nie zawsze działa. Po jazdach próbnych zauważyłem właśnie że zaczyna chłodzić po przekroczeniu 15km/h.

Opublikowano

A wentylator chłodnicy się włącza na postoju czy tylko podczas jazdy?

Opublikowano
  • Autor

W czasie testowania elementów VCDSem wentylator się nie załączał. Ale później mimo że sprężarka nie chodziła to wentylator chodził. W czasie jazdy nie miałem jak sprawdzić czy chodzi wentylator :) Włączenie Econ wyłączał wentylator. 

 

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj sprawdzałem. Po właczeniu klimy wentylator się kręci ale sprężarka nie chodzi.

Opublikowano

A jak już się włączy i auto się zatrzyma to przestaje działać i znowu zaskakuje jak auto ruszy?

Poza tym działa normalnie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, takie pytanie. Wentylator to przypadkiem nie kreci się cały czas (tak delikatnie)?

W B5 miałem 2 wetylatory i jeden (od chłodnicy delikatnie kręcił cały czas), drugi od klimy uruchamiał się w momencie włączenia klimy.

W B6 większość ma 1 wentylarot i on chyba delikatnie kręci czały czas po uruchomieniu silnika. 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 1.06.2017 o 11:20, rogigor napisał:

A jak już się włączy i auto się zatrzyma to przestaje działać i znowu zaskakuje jak auto ruszy?

Poza tym działa normalnie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Tak zgadza. Załącza się po przekroczeniu 15km/h i wyłącza poniżej tej prędkości.

Opublikowano

Sprawdź czy włącza się po przekroczeniu 1500obr/min. Jeśli sprężarka włącza się powyżej tych obrotów to ktoś zamienił wtyczkę sprężarki z wtyczką poduszki silnika. POZDRAWIAM

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, icecool napisał:

Sprawdź czy włącza się po przekroczeniu 1500obr/min. Jeśli sprężarka włącza się powyżej tych obrotów to ktoś zamienił wtyczkę sprężarki z wtyczką poduszki silnika. POZDRAWIAM

Hej. Ta wersja nie wchodzi w rachubę. Jechałem na luzie ok 50km/h wiec obrty były w granicach 900. A klima chodziła. Dopiero magiczne 15km/h i klima się wyłacza. :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.