Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lubie zaglądać na to jak działacie przy aucie i byłem smutny jak było to tylko a2 :P teraz jest znowu fajnie:naughty:

Opublikowano
59 minut temu, misiek95 napisał:

Lubie zaglądać na to jak działacie przy aucie i byłem smutny jak było to tylko a2 :P teraz jest znowu fajnie:naughty:

też się tym jaram :D :dancing:

Ps. Śmialiśmy się jeszcze przed ślubem, że po ślubie pierwsze to chyba pierwszy zrobimy sobie garaż...

...właśnie się kończy ta inwestycja i za niedługo gdy autko stanie pod dachem bierzemy się dopiero za swoje gniazdko :D 

Opublikowano
  • Autor

Co do Bose to komplet ze srebrnym wzmacniaczem, chyba z B7 ale jeszcze nie patrzyłem na daty produkcji. Maskownice swing w komplecie, głośnik w deskę, jedynie wiązka ucięta :/ Ale cena w miarę ok była.

Co do garażu to fakt, prawie gotowy. Czekamy jedynie na ekipę, która otynkuje go w środku bo to wstrzymuje pozostałe pracę. I wkońcu będziemy mieć z żoną kącik do majsterkowania (garaż 4.3m x 7.5m), mamy w planach dać tam dwa fotele i mały stolik :)

 

P.S.

Misiek95, szacun za pracę włożoną w Meśka, rwie suty!

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Ile wyszedł Ci komplet wycieraczek? Moje to już jakbyś gałęzią wycierał szybę... 

Opublikowano
  • Autor

Za ramiona dalem albo 280zl albo 350 plus piora ok 90zl.

Opublikowano

hey jak ze spalaniem rasa miaso srednio?

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to nie wiem bo od momentu zakupu zrobilem samochodem z max 400 km, glownie do kosciola nim jezdze i na jakies zakupy ;) ale trzeba liczyc ze srednio z 7l samochod pali, w miescie na krotkich trasach to pewnie z 9l.

Opublikowano

U mnie w trasie spalanie przy jeździe 100-120km/h wychodzi ok 5,8, przy 150-160km/h wychodzi ok 7,5-7,8, a powyżej tego to już ósemka z przodu.

Natomiast miasto to 9-10 musi być ;-)

 

Opublikowano
  • Autor

Kilka gratow zza wielkiego oceanu:
63b15e6f834480639590b10c84c19edd.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jaki koszt w sumie ?

Opublikowano
  • Autor

Takie rzeczy na pw :) ale cena byla dobra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Wkoncu samochod odebrany od lakiernika. Ruda i rysy - bye bye!

Teraz mozna zrobic jakas lepsza sesje zdjeciowa z zewnatrz.

884BF442-4910-450C-9153-6A9726C400B0.jpeg

AF27B488-A231-4DB9-8014-728BFB67F24D.jpeg

E09B5936-4017-4A30-8F9B-433F58DE2B98.jpeg

Opublikowano
W dniu 23.08.2017 o 19:28, trepek napisał:

Kilka gratow zza wielkiego oceanu:
63b15e6f834480639590b10c84c19edd.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ten panel alarmy by mi się przydał:)

Opublikowano
  • Autor

Bede mial panelswing z dwoma przyciskami :) 

Opublikowano

A mi do klapy potrzebny, daj mi ten z trzema:grin:

Edytowane przez daro84.pl

Opublikowano

Ładna a4;) Plany też dobre. Nie potrzebujesz luster 14 pin?:naughty: 

Jak tam hamulce? Już hamują tak jak trzeba? Jeżeli po 2-3 hamowaniach odczuwasz twardszy pedał to sprawdź gumowy przepust w grodzi. (Tam gdzie idzie podciśnienie do serwa.) Z czasem guma robi się miękka i w tym miejscu podciśnienie zasysa przelotkę.

Opublikowano
  • Autor

Lusterka w chromie?

Wlasnie hamuja tak jak piszesz, spojrze tam tez, wielkie dzieki!

A hamulce musza jeszcze trafic do deva na przeglad.

Opublikowano

Niestety nie, obudowy plastik do przełożenia. Jak będziesz robił remont przednich hamulców to pomyśl nad 320mm

Mam zestaw pod: 

 

Opublikowano
  • Autor

Co jeszcze trzeba do lusterek skladanych miec?

Opublikowano

Do składanych luster potrzebujesz:

  • wersja mini:
    • lustra 10pin
    • Moduł składania z pilot
  • Wersja full
    • lustra 10pin lub 14pin
    • moduły drzwi high
    • przelącznik w drzwi z opcją składania
    • rączka drzwi z otworem na ikonę składania
    • moduł składania z pilota

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.