Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktos mial niedaleko to polecam pralnie Goombi w Olkuszu. Cena atrakcyjna i efekt rowniez. Czuc nowoscia w samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć wakacje [emoji849][emoji295]️[emoji267][emoji254]
21cfc21e6265e8885cf761c549b577f4.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinka na desce i na lusterku :D to na desce to dalej tamto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pedal gazu to nie ;) po przeczyszczeniu potencjometrow i stykow jest ok. A choinka na desce to nie podlaczony modul kierownicy, jeszcze... 

Nie to, ze nie dbam o samochod. Jednak jestem dosc mocno (jeszcze z miesiac) zaabsorbowany remontem domu, dodatkowo jeszcze A2 psikusy mi kilka sprawilo. Ale obiecuje, ze w wakacje nadrobie co nie co i zamontuje wszystko to, co mam zakupione i czeka :) Oraz wiadomo, jakis tam serwis zrobie.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola. Ten Trepek to nie mówi wszystkiego... 

a pucu pucu jakie zrobił to się nie pochwalił. Więc pochwalę się ja :)

Dodatkowo w moich różowych rękawiczkach :D <facepalm> ale przynajmniej widać było brud z silnika ;

***Relacja soon ^^

Edytowane przez trepkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie chromy zawsze podobaly :) Pasowaloby jeszcze dekory zmienic na slinowe.

@Kamil

Mysle o zewnetrznym pakiecie sline. Remont w domu na ukonczeniu, mozna wrocic do modzenia :D Wczoraj wkoncu podpialem MF, jeszcze kodowanie mnie czeka, pozniej pojdzie BT na tapete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przycisków w kierze pasowało by wstawić jeszcze  kubeczek i wizytownik z esp w chromie :naughty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi to po glowie chodzi + przelacznik swiatek i przyciski szyb w chromie.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik świateł można zrobić na pokrętle od tiguana, golfa VI... jest w lepszej kasie, lepiej wyglada imo i dodatkowo mniej styrany jak te z A3 8P... 

przelaczniki bajka ale zniechęca mnie przekładka przycisków do mojego zestawu... można wziąć i zamontować cały przekacznik od A3/8P ale przycisk od blokady tylnych szyb nie będzie śmigał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wchodzę ja... cała na różowo i chcę się z Wami podzielić, tą jakże zacną relacją z procesu mycia silnika ?

Wpierw to trepek oznajmił: "idę myć silnik". Przywdział me różowe rękawice (mają większą moc, niż czarne. Serio.)

Później było psikanie:

giphy.gif

Duuuuużo psikania ?

giphy.gif

i duuużo polewania (Ps. a wszyscy trzeźwi ?). Tak to sobie, ogrodnik trepek podlewał, co by może bardziej silnik urósł, może by kuni doszło.

giphy.gif

Nic się jednak nie wyhodowało, ale za to błysku nabrało.

giphy.gif

 

i tym optymisycznym akcentem pragnę zakończyć relację z mycia ?

9c267146be6d0e7fmed.jpg

Edytowane przez trepkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zalozycie jakiegos bloga,dobrze Wam to idzie:thumbup1:

Gratki auta i zapalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem wolny wieczor i wpadl Bose - Stage 1 czy jakos to tak sie nazywa ? A wiec wymienione glosniki w drzwiach, maskownice oraz subwoofer Bose (wzmacniacz dalej stary).

Zona jak zwykle mi pomagala. Pierw probowala lutownica stopic mocowania maskownic ale lepszy okazal sie dremel i sciecie nadmiarowego plastiku:

IMG_2639.JPG

 

Jednak nie wiem jak to sie stalo ale maskownice okazaly sie jasniejsze. Widocznie nie jest to Swing tylko Platinhell. Aczkolwiek zastanawiamy czy bedziemy szukac pod kolor czy zostawimy takie bo mamy w planach zamontowanie srebrnych listw s-line oraz oslony mieszka + popielniczek. Same srebrne listwy do ciemnego swinga tak srednio wygladaja, moze przy jasniejszych maskownicach bedzie lepiej, czas pokaze jak to wyjdzie.

IMG_2642.JPG

Zamontowany sub - calosc Bose, wzmacniacz seryjny. Wiazka do bose juz zamowiona u kolegi kaju :)

 

IMG_2643.JPG

 

Jest roznica w dzwieku. Szczegolnie bas duzo nizej schodzi :) Jestem mega ciekaw jak bedzie calosc grala pod pelnym Bose!

P.S.

Podziekowania dla mojej zony - Trepkowej, za wszystkie checi do pomocy przy rezaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu na ori systemie bose gra miło, czysto nie kupuje w uszy, ogólnie czuć różnice po między seria  :) głośnik w desce tez wymieniony ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, glosnik w desce jeszcze nie wymieniony ale tez mam go zakupionego ;) to swietnie jak bose gra jeszcze czysciej, bardzo lubie sluchac Linsdey Stirling wiec czystosc dzwieku tez ma dla mnie znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...