Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Praca silnika się wyciszyła, cięzko powiedzieć o ile ale jest ciszej.

Z racji, że ostatnio w domu na wielu ścianach położyłem stiuk i nie chciało mi się tego ręcznie polerować, kupiłem polerkę DA marki Krauss, wiosną trzeba będzie odświeżyć lakiery w audiczkach :)

IMG_2952.JPG

 

Tarcze przetoczone i zakonserwowane do wiosny:

IMG_2905.JPG

IMG_2906.JPG

 

Kupiłem jeszcze w międzyczasie uchwyt na kubek z anglika. Pasuje kupić jeszcze prawy z chromem do kompletu :)

IMG_2948.JPG

 

No i jeszcze kupiłem folie z 3M - polerowane aluminium w kolorze titanium. Dekory trzeba obkleić i zrobić fake s-line wnętrza.

 

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Czyli na wiosnę gruba zabawa się szykuje:thumbup1:

A przycisk ESP gdzie dajesz???

Opublikowano
  • Autor

ESP zawedruje w schowek. I tak bede wymienial srodek w schowku bo do wakacji bede chcial zakupic i wsadzic lodowke :)

Opublikowano

Czyli dalej mody :oklasky:

W sumie racja z tym przyciskiem.. i tak nie często się go używa..

Opublikowano
  • Autor

Ten samochod to neverending story :) 

Opublikowano

Jedziemy do domku a z nami kute BBS’y RC326 ❤️ 

6FF56EDB-EEC8-43FC-8D24-ED5A704ADA7A.jpeg

Edytowane przez trepkowa

Opublikowano
  • Autor

Zal bylo nie brac :) fajnie ze 5 felg bo zapas tez musze zmienic jak przejde na 320tki. Jechalem po BBSy a okazalo sie ze to oem z B7 :D musze sprawdzic czy czasem nie kute bo lekkie strasznie. No i stan to takie bdb+ (dwa uszczerbki 2cm na rancie).

B7EC9836-E7BB-4B70-BE59-9ADE2FA86EC2.jpeg

162A6ECB-9DDE-4DD9-B2FA-9D8FC3D020EC.jpeg

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, kamil-vag napisał:

No to fajny prezent sobie sprawiliście pod choinkę ^^ 

No wlasnie juz wczoraj zrobilismy sobie prezent mikolajkowo-choinkowo-urodzinowy (moje urodziny sa 10 stycznia);

 

34576A04-5C81-4CCE-86C9-96D5F9A2D759.jpeg

Opublikowano

Mam te same felgi ?... racja, są baaaardzo lekkie, będzie Pan zadowolony ?

Edytowane przez venom171

Opublikowano
  • Autor

Ważyłem i jedna felga waży 8.9 kg. Hmm... no tak pokazuje moja waga łazienkowa ? A nie czuć tego w rękach.

 

EDIT:

Patrząc po wagach innych felg: http://vagparts.2am.fi/index.php?part=8D0601025R

One faktycznie wyglądają na kute. Klasyczna 17'tka waży 11-12kg a ta niecałe 9.

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Dooobre fele  ,lekkie i wytrzymałe. ?

Opublikowano

Świątecznych modów ciąg dalszy...

tym razem gnaliśmy za Częstochowę po zderzak pod dwie rurki z czujnikami, a wpadła jeszcze lodówka do schowka, czujnik od radiowego zegara...

po drodze w cz-wie dwie, pięknie błyszczące się jak psu jajca końcówki do rur ? 

chyba wrócimy po więcej...

6301FBFA-6604-4354-BB95-6108BDB82AA4.jpeg

Opublikowano

Mody, mody modziki :decayed: choroba nie ustępuje i niech tak zostanie :D  ?? wszystkiego dobrego na nowy rok :) 

Opublikowano

Pełen zapał to się ceni ?

Opublikowano
  • Autor

Cos tam kupilismy ;) jeszcze kosz 2din i popielniczka 2din oraz modul do PDC. Zastanawiam sie czy jeszcze raz tam nie pojechac...

Opublikowano

ładnie działasz :) 

podwójny wydech masz już ? U mnie na balkonie leży już taki od kilku miesięcy, ale chyba finalnie go nie będę montował :) 

Opublikowano
6 minut temu, trepek napisał:

Cos tam kupilismy ;) jeszcze kosz 2din i popielniczka 2din oraz modul do PDC. Zastanawiam sie czy jeszcze raz tam nie pojechac...

Jak kasa dobra to czemu nie.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, koziol992 napisał:

ładnie działasz :) 

podwójny wydech masz już ? U mnie na balkonie leży już taki od kilku miesięcy, ale chyba finalnie go nie będę montował :) 

Ja mam quattro wiec u mnie to kwestia zderzaka plus montaz koncowek ultera :) seryjnie mam dwa tlumiki z tylu.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, wesz82 napisał:

Jak kasa dobra to czemu nie.

Kasa dobra, w sumie w cenie lodowki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.