Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, trepek napisał:

Ja mam quattro wiec u mnie to kwestia zderzaka plus montaz koncowek ultera :) seryjnie mam dwa tlumiki z tylu.

fakt, przeoczyłem :) powodzenia :) 

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, koziol992 napisał:

fakt, przeoczyłem :) powodzenia :) 

Czemu sam zrezygnowales z montowania podwojnego wydechu?

Opublikowano

będzie podwójny tylko jednak nie będzie oryginalnych puszek :) 

Opublikowano
2 godziny temu, trepek napisał:

Cos tam kupilismy ;) jeszcze kosz 2din i popielniczka 2din oraz modul do PDC. Zastanawiam sie czy jeszcze raz tam nie pojechac...

Jak chcesz to chyba mam w pownicy modul 8Z0... kanały ale musiał bym sprawdzić. W cenie przesyłki moge oddać. Powinien być sprawny ale tak po prawdzie sam nie sprawdzałem bo wsadzilem ten nowszy 8E0. Jak coś to pisz PW.

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, MaTeo85 napisał:

Jak chcesz to chyba mam w pownicy modul 8Z0... kanały ale musiał bym sprawdzić. W cenie przesyłki moge oddać. Powinien być sprawny ale tak po prawdzie sam nie sprawdzałem bo wsadzilem ten nowszy 8E0. Jak coś to pisz PW.

Spoko ale wyszarpalem modul pod czujniki przod/tyl :D

Opublikowano
  • Autor

Trepkowa wraca do korzeni: 

39DF75CB-DBF6-4E44-BE07-973F590FEA36.jpeg

Opublikowano

fajnie mieć taką Trepkową z którą się dzieli pasje, ale z moją bym się bał, że byłyby wojny o to kto prowadzi później ?

Opublikowano
  • Autor

Z Trepkowa staram sie dzielic obowiazkami i prowadzeniem samochodu. Np. jak jedziemy na impreze to ja prowadze w jedna strone a Trepkowa w druga ;)

Opublikowano
  • Autor

Dziwne te b6’tki sa: d*pa zdrowa a pod guma klapy rdza...

ECDEB57B-3C8B-4B67-9BB2-8A1ADADEC85D.jpeg

 

Zderzak siadl:

8AF07B34-0634-431A-A798-36E6016B1116.jpeg

 

Co to za dziwny element w zderzaku? Jakis dystans?

 

3E239DE5-488E-4350-9049-1E35BD8CE919.jpeg

Edytowane przez trepek

Opublikowano

To jest wspornik, bez tego zderzak ma tendencje do opadania, założyłem kiedyś bez tego, bo rozleciało się w rękach, ale zaraz zamawiałem nowe, bo z tym jednak lepiej ten zdrzak trzyma ;)

Opublikowano
  • Autor

Tak myslalem ;) przelozylem go do nowego zderzaka.

Opublikowano

Oklejanek w A4 byłoby na tyle na ten moment... w końcu muszę sobie trochę przypomnieć przed oklejeniem całej A-dwójki ?

Będzie kosmos ? rok 2019 ogłaszam rokiem modów w trepkowozach ❤️ Jaram się jak stodoła! 

AB580775-DB18-4866-8386-65953C1088E8.jpeg

Edit: jeszcze kilka fotek ☺️

 

094F0401-0CB1-4F4C-AFD0-47E398F047C8.jpeg

75A41C3B-E168-4CA8-B49A-18E67A565C52.jpeg

A9746414-E9A7-4517-8A4F-05467C54943D.jpeg

Edytowane przez trepkowa

Opublikowano

Witaj,

Ładnie dekory zrobione?

To jest czarne szczotkowane alu?

Powodzenia w modach,

Pozdrawiam ?

Opublikowano
  • Autor

Szczotkowane aluminium z palety 3m, kolor titanium. Dzisiaj zamontowalem juz dekory na drzwiach i jak dla mnie wkoncu cos co pasuje do swinga! Jutro montaz reszty i zdjecia!

Opublikowano

Fajnie dzialacie,powodzenia w modach?

Opublikowano

Macie talent :) kiedyś coś większego próbowałem okleic to wszystko do śmieci poszło ? 

Opublikowano

Będzie trochę zabawy z folią ale z czesanym aluminium bedzie klawy efekt.  ?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko juz zamontowane na samochodzie. Jak dla mnie - efekt bomba! Nie zrobilem dzisiaj zdjec bo ciemno bylo ale nadrobie jutro.

@Frond Side

podstawa to dobra folia ;) 3M albo avery.

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, dekiel 13 napisał:

Będzie trochę zabawy z folią ale z czesanym aluminium bedzie klawy efekt.  ?

Oklejanie troche trwalo, w sumie z 4h ale wszystkie dekory plus popielniczka i ramka skrzyni biegow obklejona :)

Opublikowano

Ciekawe czy jak się porządnie w aucie nagrzeje to czy nie będzie odłazić ? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.