Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

u siebie mam ori bose i jest naprawde dobrze. dzisiejsze bose to tylko logo i wysoka cena, a bose z tamtych lat jednak miało jakość. jak juz bedziesz pakował wzmacniacz to wkladaj ten z opcją audiopilota (oczywiscie samego audiopilota wyłącz w cholerę ale wydaje mi sie że sam wzmak lepiej gra niż ten bez AP.)

co do muzyki to Lindsey u mnie gra fajnie i polecam :) aleale raz kiedyś zapuszczam sobie Beyonce - Beyonce z 2013. fajnie brzmi bo jest sporo różnego basu ale nie dominuje nad resztą i w bose to fajnie czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 bose nie gralo tak dobrze jak w b6. U siebie mam juz zakupiony wzmacniacz - srebrny z 2006r :) ale nie wiem czy ma on AP czy nie ? czekam tylko na wiazke i podlacze tego wzmaka :)  do bose przekonalem sie jak sluchalem paru kawalkow Lindsey w wersji orchestral, w niektorych momentach pojawia sie tam mocne uderzenie bebna albo taki nisko schodzacy i zanikajacy bas. Oczy mi sie rozszerzyly jak uslyszalem jak nisko szedl sub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, majac dzien wolnego, skonczylem montaz Bose - polozylem wczoraj wiazke (tutaj podziekowania dla kolego @kaju za ogarniecie profi wiazki).

Najwiecej na zmianie zyskala srednica, wszystkie drugoplanowe dzwieki sa duzo lepiej slyszalne. Oplacalo sie spedzic nad montazem Bose tyle czasu :)

 

@Edit

Wrazen z uzywania Bose ciag dalszy. Jako iz mam porownanie, jak zmienia sie dzwiek wraz z upgradem audio, opiszcze poszczegolne etapy:

- zmiana glosnikow na Bose przy pozostawieniu starego wzmacniacza - duzo mocniejszy bas i wyrazistsza gora

- wzmacniacz Bose + wiazka Bose - glebszy dzwiek, duzo lepiej slyszalne dalszoplanowe dzwieki, gora wyrazniejsza aczkolwiek mniej kujaca w ucho. Dzisiaj rano, w drodze do pracy, sluchalem plyty, ktora bardzo dobrze znam i po zmianie na Bose odnioslem wrazenie, jakbym sluchal jej po raz pierwszy - pelno nowych dzwiekow i motywow, o ktorych istnieniu nie mialem pojecia. To tak jakby porownac ten sam film obejrzany raz jako czarno-bialy a raz jako kolorowy.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadl dzisiaj nowy silownik schowka bo moj stary byl wylany i klapa praktycznie swobodnie opadala w dol:

 

F557CC55-C416-4203-982C-116DAB54BFCA.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2018 o 11:49, trepek napisał:

Wpadl dzisiaj nowy silownik schowka bo moj stary byl wylany i klapa praktycznie swobodnie opadala w dol:

 

F557CC55-C416-4203-982C-116DAB54BFCA.jpeg

Nie dało rady go ogarnac ? Tez tak miałem. RoZebralen stary nasmarowalem smarem do tłoczków i chodzi jak nowka ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po myciu na szybko nalozylem wosk z biedry za 10 zl ;) ciekawe jakby samochod wygladal po czyms profesjonalniejszym? :)

F379A080-C9F2-47B7-92BF-C2AA86897B28.jpeg

831355DE-4011-4E2B-9565-ACA1B8BEB501.jpeg

6C9E9F16-2E99-4F13-95D1-DB09B36B911F.jpeg

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja ten wosk na wiosne kupilem ;) byl taki jeden w komplecie z gabka, napisane ze niby twardy wosk a rozprowadzal sie jak maselko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie przysmalcowałeś, oby wytrzymał tylko te solne błoto pośniegowe :P bo podejrzewam, że różnica pomiędzy innymi będzie tylko taka, że może być mniej trwały na aucie, ale zobaczysz ile jeszcze miechów będzie kropelkował po myciu...

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten pieniadz co dalem i latwosc jego nakladania to mysle ze jeszcze jeden raz go naloze w pazdzierniku. Samochodem tez duzo nie jezdze, czasami do kosciola i raz na miesiac do tesciowej ?

Btw.

Ma ktos z Was dwa uchwyty na kubek w konsoli srodkowej? Zastanawiam sie nad wyrzuceniem wizytownika i przeniesieniem przycisku ESP do schowka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się napatrzeć nie można :decayed: co czarny to czarny ale trzeba się nabiegać przy nim ? 

chcesz foto z dwoma kubkami ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Norbas napisał:

Aż się napatrzeć nie można :decayed: co czarny to czarny ale trzeba się nabiegać przy nim ? 

chcesz foto z dwoma kubkami ? 

 

Tak, poprosilbym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...