Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, MaTeo85 napisał:

Dekory oklejone zawodowo :) jak będę u siebie zmieniał na 2din to piszecie się na oklejenie za jakieś $$$?

Bo niestety ale mojego drewna w popiołce 2din nie ustrzelę. 

@trepkowa co Ty na to?

Żona kiedyś samochody obklejała zawodowo :)

Edytowane przez trepek

Opublikowano
W dniu 23.03.2019 o 20:23, MaTeo85 napisał:

Dekory oklejone zawodowo :) jak będę u siebie zmieniał na 2din to piszecie się na oklejenie za jakieś $$$?

Bo niestety ale mojego drewna w popiołce 2din nie ustrzelę. 

Pewnie! Płatność w czekoladach z orzechami zawsze mile widziana :kox:

Opublikowano

A @trepek pichci w kuchni... dziś na kolację jemy podłokietnik :grin:

 

387DD2C0-665E-4DAE-8D0C-FC3B0D114D68.jpeg

Edit:

I proszę bardzo! Tak wyszło :wub:

 

E6DEDCFC-C62F-4D7F-BD82-F400948D1FDB.jpeg

I już zamontowane :banan:

D725F4A6-055F-4DC9-ADC1-6D939366853F.jpeg

Edytowane przez trepkowa

Opublikowano
  • Autor

Zmienilem material z podlokietnika na alcantare taka, jak na boczkach jest ;)

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag

Raczej tak, mam co prawda jeszcze prawa klamke z blokada drzwi i przycisk otwierania klapy bagaznika w boczek kierowcy ale musze znalezc pierw odpowiedni kolor spreja :) wiec narazie ze srodkiem spokoj.

Po Bukowinie nowe kolo + swap hamulcy na 320/288.

Opublikowano

Co tam podłokietnik. Trepkowo zaiste  jestem pod megaturbonitrowrażeniem Twojego i paznokcia ! ?

Opublikowano
Teraz, dekiel 13 napisał:

Co tam podłokietnik. Trepkowo zaiste  jestem pod megaturbonitrowrażeniem Twojego i paznokcia ! ?

Yassss! :kox: Specjalnie tak robiłam zdjęcie aby go było widać :dance2:generalnie jestem gotowa na zlot... w sumie jakby nie było to taki damski mod :hahaha:

 

paznokcie.jpg

Opublikowano
  • Autor

@trepkowa ma loga forum na środkowych palcach więc piątkowa droga do oraz sam wjazd do Bukowiny będzie wyglądać jak na gifie:

tenor.gif

Opublikowano

Ja pierdziu. Nie zdziwię się jak machniecie sobie z Trepkiem po tatuażu klubowym. Jesteście niesamowicie pozytywnie zakręceni na punkcie auta. ?

Opublikowano
Teraz, trepek napisał:

@trepkowa ma loga forum na środkowych palcach więc piątkowa droga do oraz sam wjazd do Bukowiny będzie wyglądać jak na gifie:

tenor.gif

Skisłam :polew:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Ja pierdziu. Nie zdziwię się jak machniecie sobie z Trepkiem po tatuażu klubowym. Jesteście niesamowicie pozytywnie zakręceni na punkcie auta. ?

Co najwyżej tort urodzinowy w kształcie samochodu ?

Edytowane przez trepek

Opublikowano
2 minuty temu, trepkowa napisał:

Skisłam :polew:

Muszę umyć .....ekran kompa .?

Opublikowano
  • Autor

Ostatni mod przed Bukowina - zmiana znaczka quattro w grilu z zamiennikowego dziada na ori uzywke (dostana za free :D ).

B2977ACD-A028-4E28-B145-925DFED0ED76.jpeg

CC6015C1-B068-4A1A-8CF1-782967F57741.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Bukowina, Bukowina i po Bukowinie :(

38224487-4529-4E45-8E19-937DCEB71439.jpeg

Opublikowano

Grzesiu a gdzie dokładka cupra ????

Fajnie pasowało by:thumbup: 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Grzesiu a gdzie dokładka cupra ????

Fajnie pasowało by:thumbup: 

Jak wpadnie z przodu zderzak sline albo s4 to pomyslimy nad dokladka ;) bo do serii to nie ma co.

Opublikowano

Zobacz, w tej B7 obok też nie ma s-line i jest dokładka.... :whistling:   po zmianie przełożysz i po sprawie....

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj rano samochód się sprzedał, kupił go jakiś Ukrainiec. Płacił kopiejkami, na miejscu!

Opublikowano

Jak to:co:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.