Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam AEB ale puki co nic nie dołożyłem / nie liczac gadżetów :lol: / , z małym wyjatkiem - remont częściowej zawiechy oraz 1200zł za chip bez f.vat - autko mam od roku ogólnie przebieg ma 142tyś km wiec oby tak dalej bo w tym roku chce zmienić na nowsze - ahca, u mnie dmucha 0,98 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... czy w auto w wieku 10 lat jest sens np. jechać do VTG na virusa ? Czy już lepiej zostać tylko przy bieżących naprawach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili , zwłaszcza że ja nie potrafię 2 lata wytrzymac w jednym aucie chyba nie warto ale ja go zawirusowałem jeszcze przed przerejestrowaniem żeby się dłużej nacieszyć :lol: - teraz jak kupię nowsze to tak samo zrobię tyle że przyszły kupujacy moze róznie o takim autku mysleć a ja tymczasem jeżdże spokojnie no jedynie jak Ty Traviz - czasami lubię dać buta bo to kuszace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... nie wiem za ile czasu będzie mnie stać na B6 w turbo :P Poza tym teraz pomyślałem, że zamiast nowego auta zainwestuję w coś innego, bo na samochodach nigdy się nie wychodzi :) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak znajde kupca , narazie nie szukam bo wolał bym komus znajomemu sprzedać to kupie ale tak żeby już te 5 lat pojezdzić - mam ochotę na A6 od 2002 lub Allroada - tylko boję sie tego ze cieszyć się będę jak zwykle miesiąc jak a potem już przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj starszy ma okazje kupic od swojego przyjaciela A6 2.8 Quattro 2000r Automat ale z sekwencja full opcje za 30tys zl. tylko nie chce bo dopiero co ta A4 kupilismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj starszy ma okazje kupic od swojego przyjaciela A6 2.8 Quattro 2000r Automat ale z sekwencja full opcje za 30tys zl. tylko nie chce bo dopiero co ta A4 kupilismy

Coś cena wydaje się być podejżanie niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem przyjaciel mojego ojca prowadzi firme zatrudniajaca 200 osob i kupuje roczne auta od fabryki Audi ;) ta A4 ktora jezdzimy to od niego i zanim go nam sprzedal wymienil rozrzad gumy w zawieszeniu wszystko co trzeba bylo wymienic kazal wymienic juz rok jezdzimy tym autkiem i tylko termosat wymienialismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio to powiem Ci tylko tyle: SZOK :shock: :shock: :shock:

moja K03 pompuje 1.1 w peaku i 0.9 stale

a twoja jest i tak większa

KM się zgadzają, Nm nie.

sorry za błąd, właśnie przypadkiem zobaczyłem wykres z hamowni i jest 295Nm, nie wiem co mi sie powaliło i cały czas byłem pewny że jest 196 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio no to wszystko gra i został mi tylko kolega sline na głowie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio, a jaką suszarkę masz teraz u siebie ? Na jakim ciśnieniu jeździsz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio, a dużo jest roboty z założeniem takiej ? tzn. bo pewnie nie pasuje w miejsce starej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a tak sie zastanawiam, że przerobienie kolektora pod K16 czy np. K24/26, GT28RS to praktycznie ta sama robota i koszt, to czy jest jakaś wada założenia większej suszarki na wstępie ? Może wkręca się zbyt późno z racji większej średnicy strony zimnej czy jak :???: Bo tak myślę sobie co by tu można było włożyć :roll: Chyba lepiej robić od razu wszystko w jednej firmie, bo może wyjść klops...

Chciałbym kiedyś zobaczyć u siebie 250KM, bo więcej to już chyba spore ryzyko... no i części padają jak muchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kiedyś zobaczyć u siebie 250KM, bo więcej to już chyba spore ryzyko... no i części padają jak muchy...

no ja zbieram na wydech :) licze ze doda ok 15KM. A co do większych mocy to te silniki wytrzymują do 350KM bez zakuwania. Niestety zawieszenie nie wyrobiłoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zawieszenie nie wyrobiłoby :)

Możesz to rozwinąć bo za bardzo nie wiem co masz dokładnie na myśli ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zbieram na wydech :) licze ze doda ok 15KM.

a z tym związane mam dodatkowe pytania:

1) Gdzie planowałeś robić wydech? Słyszałem różne opinie i chciałbym pozanać Twoją ;)

2) Jak to jest w VTG z różnymi poprawkami ? Np. robisz program i masz jakąś tam moc itp. Uzbierasz na wydech i za miesiąc dwa jedziesz z nowym wydechem na program i co ? Znowu pęka 1400+VAT ? :P Bo rozumiem, że takie odetkanie wydechu wiąż się z poprawkami...

[ Dodano: 2006-06-03, 15:11 ]

no przeguby i te sprawy :) trzeba by od S-ki dopasowywac. Wszystko zalezy od tego jak jeździsz i po jakich drogach :)

aha, o przekazanie napędu chodzi - bo myślałem bardziej o amorach, springach czy wahaczach itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie planowałeś robić wydech? Słyszałem różne opinie i chciałbym pozanać Twoją

Tomaracing albo El-Tec

Jak to jest w VTG z różnymi poprawkami ? Np. robisz program i masz jakąś tam moc itp. Uzbierasz na wydech i za miesiąc dwa jedziesz z nowym wydechem na program i co ? Znowu pęka 1400+VAT ? :P Bo rozumiem, że takie odetkanie wydechu wiąż się z poprawkami...

Program nic do tego nie ma. Poprostu uwalniasz wydech - auto lepiej się wkręca itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...